قیمت دلار

کدخبر : 551220

امروز (سه شنبه 6 اردیبهشت ماه) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار روز قبل دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. 2 روز قبل قیمت دلار در صرافی ملی در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۹ تومان افزایش، ۲۵,۳۶۷ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۵,۲۳۹ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۵,۳۶۶ تومان معامله شد.دلار کانادا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۹۲ تومان کاهش، ۲۱,۷۱۴ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار امروز سه شنبه 6 اردیبهشت 1401

دلار در صرافی ملی در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۹ تومان افزایش، ۲۵,۳۶۷ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۵,۲۳۹ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۵,۳۶۶ تومان معامله شد.دلار کانادا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۹۲ تومان کاهش، ۲۱,۷۱۴ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلارقیمت دلار در صرافی ملی

روز قبل دلار در صرافی ملی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در صرافی ملی که ۲ روز پیش تا ۲۵,۳۴۸ (بیست و پنج هزار و سیصد و چهل و هشت ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۷ درصدی به ۲۵,۳۶۷ (بیست و پنج هزار و سیصد و شصت و هفت ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

روز قبل دلار در بازار متشکل برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار متشکل که ۲ روز پیش تا ۲۵,۱۹۹ (بیست و پنج هزار و یکصد و نود و نه ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۵ درصدی به ۲۵,۲۳۹ (بیست و پنج هزار و دویست و سی و نه ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

روز قبل دلار در سامانه سنا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در سامانه سنا که ۲ روز پیش تا ۲۵,۳۲۷ (بیست و پنج هزار و سیصد و بیست و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۵ درصدی به ۲۵,۳۶۶ (بیست و پنج هزار و سیصد و شصت و شش ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

روز قبل دلار کانادا مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار کانادا که ۲ روز پیش تا ۲۱,۹۰۶ (بیست و یک هزار و نهصد و شش ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۸۸ درصدی به ۲۱,۷۱۴ (بیست و یک هزار و هفتصد و چهارده ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصادنیوز

قیمت دلار امروز | قیمت دلار سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 ​

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید