قیمت دلار | قیمت دلار امروز | قیمت دلار چند؟

کدخبر : 551313

امروز (شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار روز قبل دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. 2 روز قبل قیمت دلار در بازار متشکل برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار متشکل که ۲ روز پیش تا ۲۵,۲۸۷ (بیست و پنج هزار و دویست و هشتاد و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ - با رشد ۰ درصدی به ۲۵,۲۸۸ (بیست و پنج هزار و دویست و هشتاد و هشت ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز شنبه 10 اردیبهشت 1401

دلار در صرافی ملی با افزایش ۰.۵۲ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۲۵,۴۳۱ تومان معامله شد.دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۵۸ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۲۵,۳۸۲ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۵۲ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۲۵,۵۰۹ تومان معامله شد.دلار کانادا با کاهش ۰.۱۱ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۲۱,۷۹۱ تومان معامله شد.

قیمت دلارقیمت دلار در صرافی ملی

۲ روز پیش دلار در صرافی ملی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در صرافی ملی که ۳ روز پیش تا ۲۵,۲۹۷ (بیست و پنج هزار و دویست و نود و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۵۲ درصدی به ۲۵,۴۳۱ (بیست و پنج هزار و چهارصد و سی و یک ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

۲ روز پیش دلار در بازار متشکل مانند ۳ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار متشکل که ۳ روز پیش تا ۲۵,۲۳۳ (بیست و پنج هزار و دویست و سی و سه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۵۸ درصدی به ۲۵,۳۸۲ (بیست و پنج هزار و سیصد و هشتاد و دو ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

۲ روز پیش دلار در سامانه سنا مانند ۳ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که ۳ روز پیش تا ۲۵,۳۷۵ (بیست و پنج هزار و سیصد و هفتاد و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۵۲ درصدی به ۲۵,۵۰۹ (بیست و پنج هزار و پانصد و نه ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

۲ روز پیش دلار کانادا مانند ۳ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار کانادا که ۳ روز پیش تا ۲۱,۸۱۶ (بیست و یک هزار و هشتصد و شانزده ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۱۱ درصدی به ۲۱,۷۹۱ (بیست و یک هزار و هفتصد و نود و یک ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد

قیمت دلار امروز | قیمت دلار شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید