قیمت دلار | قیمت دلار امروز

کدخبر : 554929

امروز (چهارشنبه 17 فروردین ماه) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار در صرافی ملی با افزایش ۰.۱۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۳۳۳ تومان معامله شد.دلار در بازار متشکل با کاهش ۰.۱۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۱۲۸ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با کاهش ۰.۰۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۲۶۹ تومان معامله شد.دلار کانادا با کاهش ۰.۸۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۹۱۴ تومان معامله شد

قیمت دلار امروز چهارشنبه 17 فروردین 1401

دلار در صرافی ملی با افزایش ۰.۱۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۳۳۳ تومان معامله شد.دلار در بازار متشکل با کاهش ۰.۱۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۱۲۸ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با کاهش ۰.۰۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۲۶۹ تومان معامله شد.دلار کانادا با کاهش ۰.۸۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۹۱۴ تومان معامله شد

قیمت دلار

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۵,۳۰۲ (بیست و پنج هزار و سیصد و دو ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۲ درصدی به ۲۵,۳۳۳ (بیست و پنج هزار و سیصد و سی و سه ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۵,۱۵۸ (بیست و پنج هزار و یکصد و پنجاه و هشت ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۱۱ درصدی به ۲۵,۱۲۸ (بیست و پنج هزار و یکصد و بیست و هشت ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۵,۲۹۱ (بیست و پنج هزار و دویست و نود و یک ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۰۸ درصدی به ۲۵,۲۶۹ (بیست و پنج هزار و دویست و شصت و نه ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار کانادا که روز قبل تا ۲۲,۱۰۶ (بیست و دو هزار و یکصد و شش ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۸۷ درصدی به ۲۱,۹۱۴ (بیست و یک هزار و نهصد و چهارده ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد نیوز

قیمت دلار امروز | قیمت دلار چهارشنبه 17 فروردین 1401 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید