قیمت دلار | قیمت دلار امروز

کدخبر : 555374

امروز (یکشنبه 28 فروردین ماه) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۵,۳۱۸ (بیست و پنج هزار و سیصد و هجده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۴۵ درصدی به ۲۵,۴۳۳ (بیست و پنج هزار و چهارصد و سی و سه ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز یکشنبه 28 فروردین 1401

دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۱۵ تومان افزایش، ۲۵,۴۳۳ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۲۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۳۴۵ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۴۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۴۵۱ تومان معامله شد.دلار کانادا با افزایش ۰.۸۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۲,۲۰۱ تومان معامله شد.

قیمت دلار

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۵,۳۱۸ (بیست و پنج هزار و سیصد و هجده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۴۵ درصدی به ۲۵,۴۳۳ (بیست و پنج هزار و چهارصد و سی و سه ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۵,۲۹۰ (بیست و پنج هزار و دویست و نود ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۲۱ درصدی به ۲۵,۳۴۵ (بیست و پنج هزار و سیصد و چهل و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۵,۳۳۷ (بیست و پنج هزار و سیصد و سی و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۴۴ درصدی به ۲۵,۴۵۱ (بیست و پنج هزار و چهارصد و پنجاه و یک ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار در سامانه سنا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۵,۳۳۷ (بیست و پنج هزار و سیصد و سی و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۴۴ درصدی به ۲۵,۴۵۱ (بیست و پنج هزار و چهارصد و پنجاه و یک ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد نیوز

قیمت دلار امروز | قیمت دلار یکشنبه 28 فروردین 1401 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید