قیمت پراید | قیمت پژو پراید امروز | قیمت پراید چقدر شد؟

کدخبر : 556101

قیمت پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ در بازار رشد عجیبی داشته و مهار نمی شود.

قیمت پراید مهار نمی شود. قیمت پراید در حالی بالا است که این خودرو کیفیت در خور قیمتش را ندارد. این نظر تمامی خریداران پراید است. دولت در پی تدابیر مناسب برای مهار قیمت پراید است و پیشنهاد واردات خودرو را مطرح کرده است. باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا با واردات خودرو قیمت پراید مهار می شود و کاهش می یابد.

قیمت پراید

قیمت جدید پراید

قیمت پراید ۱۱۱ امروز پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401 نسبت به روز گذشته کاهش قیمت نداشت و در 205 میلیون تومان ماند. پراید ۱۳۱ با یک میلیون تومان افزایش امروز ۱۸۰ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ با دو میلیون تومان افزایش قیمت امروز ۱۸۱ میلیون تومان بود. تیبا یک میلیون تومان ارزانتر از دیروز بود و ۱۸۹ میلیون تومان به فروش رسید. تیبا دو امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۱۹۵ میلیون تومان رسید. اما تیبا دو پلاس امروز یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت و ۲۱۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس هم با همین نرخ افزایش امروز ۱۸۰ میلیون تومان بود. ساینا هم امروز نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان کاهش قیمت داشت و ۱۹۵ میلیون تومان به فروش رسید. پراید ۱۵۱ تنها محصول سایپا بود که امروز افزایشی یک میلیون تومانی داشت و ۱۷۶ میلیون تومان به فروش رسید.

طبق مشاهدات از قیمت امروز پراید، معامله‌کنندگان قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۳۱ SE  را حوالی ۱۷۶ میلیون تومان اعلام کردند که نسبت به معاملات یکشنبه یک میلیون گران شده است. 

قیمت سیتروئن با رینگ فرانسوری  در بازار امروز حوالی یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.  معامله‌کنندگان قیمت ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ را حوالی ۲۲۰ میلیون تومان اعلام کردند که طی یک هفته اخیر ۴میلیون گران شده است.

برلیانس H۳۳۰‌، ۱.۶۵ اتوماتیک حدود ۵۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت تیبا صندوق دار پلاس  ۱۴۰۰ به حوالی ۱۸۵میلیون رسید. آریو، ۱.۶ لیتر اتوماتیک نیز به ۳۹۰میلیون رسید که به معنای افزایش ۱۵میلیونی طی هفته اخیر است.

یکه تازی قیمت پراید در بازار | قیمت پراید صعودی شد

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  خاک برسرمسعولین بی کفایت

 • محمد اصغری
  0

  مملکت‌ بیصحابه دیگه
  فقط بع فکر خودشونن
  خودشون ماشین خارجی سوار میشن خودروی قاتل ملی هم برای‌ مردمه بدبخته که هم پولشونو میقاپن و هم جونشونو می گیرن

 • ناشناس
  0

  چرا مسولین جلو افزایش قیمت خودرو های بی کیفیت داخلی نمیگیرین آخه این پراید چی داره که قیمتش شده ۲۰۰ ملیون کی ابن قیمتها را میزاره چرا مسولین بی خیالن کی باید جوابگو باشه

 • حسین
  0

  یه خورده قبل خرید بیندیشیدکه چه میخریدپرادویا.........

 • ناشناس
  0

  مردم خودشون میخوان نخرید ببینم چطور میره بالا یک سال نخر بزار زنگ بگیر سر دلش ورم کن

 • قاطی
  0

  به خداقسم صبرم سر اومده باباخاک برسرتون این چه مملکتی یادرستش کنین یابرین گم شین

 • ناشناس
  0

  تولیدبشه چکارشون دارید نفهم مقصر کسی هست که میخره نگاه 800کیلو حلب هست نه اهن خداوکیل من صد ملیارد داشته باشم نمیخرم

 • م
  0

  نخریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

این خبر را از دست ندهید