قیمت پراید | قیمت پژو پراید امروز | قیمت پراید چقدر شد؟

کدخبر : 556310

قیمت پراید جهش 5 میلیونی می زند و بعد چند مدت کاهش یک تا دو میلیونی پیدا می کند.

قیمت پراید برای متقاضیان خرید خودرو اهمیت زیادی دارد. با اینکه بیش از یکسال و نیم از تولید آخرین پراید می گذارد اما کماکان این خودرو و قیمت پراید در رصد مصرف کنندگان است. قیمت پراید به طرز باور نکردنی از سال جدید افزایش پیدا کرد. قیمت پراید جهش 5 میلیونی می زند و بعد چند مدت کاهش یک تا دو میلیونی پیدا می کند.

قیمت پراید

قیمت جدید پراید

قیمت پراید ۱۱۱ امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 نسبت به روز گذشته کاهش قیمت نداشت و در 208 میلیون تومان ماند. پراید ۱۳۱ با یک میلیون تومان افزایش امروز ۱۸۰ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ با دو میلیون تومان افزایش قیمت امروز ۱۸۱ میلیون تومان بود. تیبا یک میلیون تومان ارزانتر از دیروز بود و ۱۸۹ میلیون تومان به فروش رسید. تیبا دو امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۱۹۵ میلیون تومان رسید. اما تیبا دو پلاس امروز یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت و ۲۱۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس هم با همین نرخ افزایش امروز ۱۸۰ میلیون تومان بود. ساینا هم امروز نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان کاهش قیمت داشت و ۱۹۵ میلیون تومان به فروش رسید. پراید ۱۵۱ تنها محصول سایپا بود که امروز افزایشی یک میلیون تومانی داشت و ۱۷۶ میلیون تومان به فروش رسید.

طبق مشاهدات از قیمت امروز پراید، معامله‌کنندگان قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۳۱ SE  را حوالی ۱۷۶ میلیون تومان اعلام کردند که نسبت به معاملات یکشنبه یک میلیون گران شده است. 

قیمت سیتروئن با رینگ فرانسوری  در بازار امروز حوالی یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.  معامله‌کنندگان قیمت ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ را حوالی ۲۲۰ میلیون تومان اعلام کردند که طی یک هفته اخیر ۴میلیون گران شده است.

برلیانس H۳۳۰‌، ۱.۶۵ اتوماتیک حدود ۵۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت تیبا صندوق دار پلاس  ۱۴۰۰ به حوالی ۱۸۵میلیون رسید. آریو، ۱.۶ لیتر اتوماتیک نیز به ۳۹۰میلیون رسید که به معنای افزایش ۱۵میلیونی طی هفته اخیر است.

قیمت پراید در بازار همچنان می‌تازد | قیمت پراید در مرز مدار 300 میلیونی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  1

  بی ارزش ترین پول دنیامربوط به جمهوری اسلامیست....

 • حامد
  1

  قیمت خودرو هر روز دا ه گرونتر میشه خواهشن جلوی این افزایش قیمت ها را بگیرید و قیمت خودروها را واقعی کنید امروز خودروها چندین برابر گرانتر از قیمت واقعیست خواهشن این مشکل را از ریشه حل کنید

 • ناشناس
  0

  براید برو بالا تو میتونی

 • ناشناس
  1

  آرین به مسواولین کشور صدتومن برای شماها دویست تومن هم بری بشاروعراق وفلسطینیهاولبانانیها ویمنیهاوهزاران سگ ولگرددیگرملت هم به جهنم

 • ذال
  1

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • شاپور
  1

  مسئولین پایگاه خبر واقتصاد چرا به بازار خودرو بخصوص پراید شوک منفی وارد میکنید کجا پراید به مرز ۳۰۰ میلیون رسیده همینطوری هم بازار خودرو التهاب داره شایعه برای چه ؟بعنوان یک رسانه آیا رسالتتون را بخوبی انجام میدهید؟ وضعیت بازار خودرو را نمی‌بینید ؟اوضاع معیشتی مردم را لمس نمیکنید؟ شاید هم با مافیای خودرو.....؟؟؟؟!!!!

 • محمد اصغری
  0

  خدا حق نا مظلوم هارو از شما میگیره و همتون به درک میرید فکر نکنید دارید دستورات خدا رو اجزا می کنید بلکه دارید راه شیطان رو می رید و انشالله همین زودیاس که مردم همتون رو ساقط کنند

 • محمد
  2

  سلام.دولت اگر قراره این پراید بااین امنیت قیمتش از ۱۰۰ بیشتر باشه.واردات هیچ فایده ای دارد.اگر ماشین وارداتی از۲۵۰ بیشتر به دست مردم برسد.بازار بدتر از الان میشود.ماشین وارداتی باید قیت پراید و خارجی افسلر بریده را کننرل کند

 • ناشناس
  0

  هرروز داره گرون تر میشه

 • گوناش
  1

  وقتی الان مردم پول پراید داخلی دویست میلیونی ندارن بخرن خودروی خارجی کجای دلشون بزارن آیا مستئولین

این خبر را از دست ندهید