برنامه طبیب | توقف برنامه طبیب | مجری برنامه طبیب ممنوع الکار شد

کدخبر : 558569

میهمان برنامه امروز طبیب، سخنان عجیبی درباره آسیب‌های نماز به مفاصل و زانو به میان آورد که با واکنش معاون سیمای صداوسیما همراه بود.

برنامه طبیب متوقف شد.توقف برنامه طبیب به دلیل ادعای جنجالی پزشک برنامه بود. مجری برنامه طبیب ممنوع الکار شد. میهمان برنامه امروز طبیب، سخنان عجیبی درباره آسیب‌های نماز به مفاصل و زانو به میان آورد که با واکنش معاون سیمای صداوسیما همراه بود. در ادامه به فیلم برنامه طبیب توجه کنید.

توقف برنامه طبیب به دلیل ادعای جنجالی پزشک برنامه

معاونت سیما: در برنامه امروز، از سوى مهمان ادعایى عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر جمعی از استادان کشور به این ادعای غیرعلمی شد. متاسفانه مجرى برنامه نیز با وجود داشتن تجربه کافى، نتوانست به موقع در واکنش به این ادعاى عجیب، از میهمان برنامه مستنداتى براى این اظهار نظر درخواست کند و اظهارات غیر مستند میهمان را تصحیح کند.

براساس اعلام معاونت سیما، بی‌توجهی به استانداردهای تخصصی برنامه زنده «طبیب» باعث متوقف شدن این برنامه شد.

در پایگاه اطلاع رسانی سیما آمده است: "معاونت سیما در پى ضعف مفرط برنامه طبیب شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه تخصصی زنده، به استحضار مردم شریف ایران مى رساند؛

متاسفانه در برنامه امروز طبیب شبکه سه، از سوى مهمان ادعایى عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر و اعتراض جمعی از استادان مومن و متعهد کشور به این ادعای غیرعلمی و جریحه‌‌دار شدن احساسات پاک مخاطبان مومن و فهیم شد.

متاسفانه مجرى برنامه نیز با وجود داشتن تجربه کافى، نتوانست به موقع در واکنش به این ادعاى عجیب، از میهمان برنامه مستنداتى براى این اظهار نظر درخواست کند و اظهارات غیر مستند میهمان را تصحیح کند.

معاونت سیما در پى این اتفاق غیرقابل توجیه در انتن زنده، ضمن عذرخواهى از عموم مخاطبان، پخش برنامه "طبیب" را به دلیل ضعف و قصور دست‌اندرکاران برنامه تا اطلاع ثانوى با هدف اصلاح رویه‌هاى خلاف ضوابط متوقف مى‌کند.

این برنامه در آینده نزدیک و پس از اطمینان از رعایت استانداردهای ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را از سر خواهد گرفت.

برنامه طبیب

در بخشی از اطلاعیه معاونت سیما آمده است:‌ متاسفانه در برنامه امروز طبیب شبکه سه، از سوی مهمان ادعایی عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر و اعتراض جمعی از استادان مومن و متعهد کشور به این ادعای غیر علمی و جریحه دار شدن احساسات پاک مخاطبان مومن و فهیم گردید.

در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ متاسفانه مجری برنامه نیز علی رغم داشتن تجربه کافی، نتوانست به موقع در واکنش به این ادعای عجیب، از مهمان برنامه مستنداتی برای این اظهار نظر درخواست کند و اظهارات غیر مستند میهمان را تصحیح کند.

«معاونت سیما در پی این اتفاق غیر قابل توجیه در آنتن زنده، ضمن عذرخواهی از عموم مخاطبان، پخش برنامه طبیب را به دلیل ضعف و قصور دست اندرکاران برنامه تا اطلاع ثانوی با هدف اصلاح رویه های خلاف ضوابط متوقف می کند. این برنامه در آینده نزدیک و پس از اطمینان از رعایت استانداردهای ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را از سر خواهد گرفت.»

به گزارش ایرنا، دکتر حسن براتی کارشناس برنامه طبیب در شبکه سه سیما امروز در اظهارنظری غلط مدعی شد یکی از دلایل شیوع اصلی آرتروز میان ایرانی‌ها نماز خواندن است.

البته این کارشناس برنامه عصر امروز با انتشار ویدئویی اعلام کرده چنین منظوری نداشته و این اظهارات صرفاً مجموعه‌ای از توصیه‌ها به بیمارانی بوده که از درد زانو رنج می‌برند.

توقف برنامه طبیب به دلیل ادعای جنجالی پزشک برنامه | مجری برنامه طبیب ممنوع الکار شد

آیا این خبر مفید بود؟

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید