هالک ایرانی | مارتین فورد و هالک اینستاگرامی | هالک اینستاگرامی | هالک پفکی

کدخبر : 559966

ویدیوی منتشر شده از ورود هالک ایرانی یا سجاد غریبی توجه بسیاری را به او جلب کرده است.

ویدئویی چند ماه قبل در فضای مجازی منتشر شد که در آن هالک ایرانی با مارتین فورد دیدار پرتنشی داشت و بعد از این دیدار واکنش های زیادی به هالک ایرانی شد. برخی از کاربران فضای مجازی هالک ایرانی را هالک فتوشاپی و هالک اینستاگرامی نام نهادند و اعتقاد داشتند که فیلم های پیجش همگی استفاده از فتوشاپ است. اما برخی دیگر نظیر هادی چوپان به تشویقش پرداخت اما در نهایت این دیدار برگزار نشد. هالک اینستاگرامی یا همان سجاد غریبی با ادعای زیادی وارد دبی شد تا با مارتین فورد مقابله کند اما هالک اینستاگرامی با یک ضربه له شد. هالک اینستاگرامی و مارتین فورد مردم را فریب دادند. 

مراسم فیس تو فیس مبارزه بوکس سجاد غریبی و گوریل قزاقستان انجام شد .

این مبارزه تحت نظارت هیچ سازمان رزمی نیست و صرفا یک زور آزمایی به حساب می آید .

در گیرنده های سیاه و سفید حریف سجاد با بیژامه سبز راه راه از او متمایز شده است

هالک ایرانی دست بردار نیست

بعد از ماجرای پرحاشیه دیدار با مارتین فورد و اتفاقات تاسف‌بار آن، حالا این ستاره شبکه‌های اجتماعی خبر از یک مبارزه جدید داده است.

سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده یکشنبه ۹ مرداد ماه امسال در دوبی او قرار است به مصاف حریفی از قزاقستان برود. 

هالک ایرانی

حریف او این‌بار به سرشناسی مارتی فورد نیست. جومانوف آلمات باخیتوویچ در قزاقستان بیشتر در شبکه‌های اجتماعی مشهور است و حالا رسانه‌های ایرانی به او لقب گوریل قزاقستان را داده‌اند.

حرکت عجیب هالک ایرانی در اینستاگرام

ویدیوی منتشر شده از ورود هالک ایرانی یا  سجاد غریبی توجه بسیاری را به او جلب کرده است. این فیلم را می توانید ببینید.

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی تمرینات سختی را  برای مبارزه با مارتین فورد افسانه ای انجام می داد.

کری خوانی هالک اینستاگرامی قبل از دیدن مایکل فورد افسانه ای را در ادامه می توانید ببینید:

رو در رو شدن سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی با مارتین فورد در دبی آبروی ایرانیان را برد.

فیلم این رویارویی را در ادامه ببینید:

درآمد نجومی از مبارزه هالک ایرانی  و مارتین فورد

سجاد غریبی یک ورزشکار ناشناخته در ایران است، ولی به اندازه معروف‌ترین ورزشکاران فالوور دارد. او مدعی است قهرمان پاورلیفتینگ استان بوشهر شده، اما در سال ۱۳۹۰ به دلیل مصدومیت مجبور شده این رشته را کنار بگذارد. سجاد غریبی به خاطر فیزیک عجیب و غریب و شباهتش به هالک، ابرقهرمان کتاب‌های مصور امریکایی، به شهرتی ناگهانی دست یافته است.

ویدیوی منتشر شده از رویارویی او با مارتین فورد توجه بسیاری را به فیزیک بدنی او جلب کرده است. دیدار رسمی این دو نفر قرار است دوم آوریل در سالن O ۲برگزار شود، اما این دو نفر که در دوبی حضور دارند روز پنجشنبه برای اولین بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. نکته عجیب تقابل تفاوت قد قابل توجه بین سجاد غریبی و مارتین فورد بود که توجه بسیاری را جلب کرده است. علیرغم داشتن لقب هالک ایرانی، این ورزشکار به شکل واضحی از رقیب خود کوتاه قامت‌تر است و به نظر می‌رسد که این موضوع در رقابت ماه آوریل برای او دردسرساز شود. انتشار این تصاویر باعث شده که بسیاری از کاربران نیز به این موضوع توجه کنند و حتی ادعا کنند که تصاویر منتشر شده از این ورزشکار پیش از این فتوشاپ بوده یا با تکنیک‌های خاصی فیلمبرداری و تصویربرداری شده است.

هالک ایرانی

همه دارند از آن با عنوان «آبروریزی» و «مضحکه» و «رسوایی» یاد می‌کنند. دارند می‌گویند همه‌چیز دروغ و دغل بوده است. دارند از این می‌گویند که فتوشاپ چه کارها که نمی‌تواند بکند و در عوض، چه گنجشک‌هایی که می‌تواند رنگ کند و جایش قناری تحویل ملت بدهد! همه دارند از قدرت و نفوذ شبکه‌های اجتماعی می‌گویند که از یک جایی به بعد بالاخره جنس بنجل و تقلبی را از اصل تمیز می‌دهد و تنه به تنه فضای حقیقی می‌زند! حتما تا امروز شما هم ویدئوی درگیری سجاد غریبی که به دلیل قد و قواره‌اش به «هالک و هرکول ایرانی» معروف است با مارتین فورد انگلیسی دیده‌اید.

ویدئویی که این دو نفر را در دبی نشان می‌داد که بعد از کری‌خوانی‌های فراوان رودرروی هم قرار گرفتند که البته غریبی با یک ضربه فورد به عقب پرت شد. حالا بسیاری از کاربران دارند به بهانه انتشار همین مبارزه نه چندان جذاب برای ما، ویدئوها و فیلم‌های گذشته را هم به اشتراک می‌گذارند و تجزیه و تحلیل می‌کنند. فیلم‌هایی از مبارزات پیشین او که حالا باعث شده خیلی‌ها بگویند همان‌ها هم الکی بوده و همه مشت ولگدهایی که در تمریناتش نثارش می‌شود بی‌خود و بی‌جهت است.

به انضمام کلی سؤال و صحبت دیگر. اینکه اصلا سجاد غریبی چه کسی است وچطور شد هالک ایرانی؟ اینکه آیا پای پول در میان است؟ چقدر؟ اینکه ما گول خوردیم و فکر کردیم سجاد غریبی چیزی دست‌کم از هالک سبزرنگ و جنگجو و مبارز فیلم‌های هالیوودی ندارد؛ اما در واقعیت چه؟ قرار است با همین تمرینی که پیش‌بینی آن دیدار رسمی را هم ممکن می‌کند، به مصاف رقیبش برود؟ زمان کمی نیست که حرف از این دو مبارز در فضای مجازی به گوش می‌رسد. دلیل آن هم دیداری است که قرار است این دو نفر در دوم آوریل، یعنی حدود یک ماه دیگر، باهم داشته باشند. در ظاهر قرار است این رقابت در چهار وقت دو دقیقه‌ای برگزار شود و اتحادیه بوکس حرفه‌ای بر آن نظارت کند. هالک ایرانی، اما از اواسط دهه ۹۰ بود که در اینستاگرام به شهرت رسید. اینستاگرامی که برای او حسابی آمد داشت و حتی بعد از مبارزه نچسب دو روز گذشته، دنبال‌کنندگان صفحه او را بیشتر کرد.

او یک جوان متولد ۱۳۷۰ در اهواز است که سابقه حرفه‌ای ورزشی ندارد و خودش گفته تنها دوره‌ای سابقه بدنسازی و فعالیت در رشته بوکس دارد. این در حالی است که فورد سال‌ها در حال تمرین در رشته هنرهای رزمی ترکیبی بوده است و یکی از علاقه‌مندان جدی این رشته ورزشی محسوب می‌شود. تناقضی که حدس و گمان‌ها را درباره یک پول هنگفت به میان آورده است.

هالک ایرانیروزنامه هفت صبح در این‌باره نوشته است: «برای مسابقه دوم آوریل سجادغریبی و مارتین فورد از مدتی پیش بلیت‌فروشی شروع شده که قیمت پایه هر بلیت ۴۰ پوند معادل یک‌میلیون‌و ۵۰۰ هزار تومان است. محل برگزاری این مبارزه یعنی سالن o۲ arena حدود ۲۰ هزار نفر ظرفیت دارد و با فرض پر شدن تمام صندلی‌ها، ۳۰ میلیارد تومان بلیت‌فروشی انجام می‌شود. حتما درصدی از عواید حاصل از برگزاری این مبارزه نصیب او و اسپانسرهایش می‌شود. ضمن اینکه صفحه اینستاگرام او هم به همین بهانه رونق بیشتری گرفته است.» این در حالی است که برخی ادعاها می‌گوید او صرفا به واسطه حضور در این رقابت پولی معادل ۳۰۰ هزاردلار دریافت می‌کند. هرچند در النتها این مسابقات برگزار نشد اما درآمد هنگفتی نصیب هردو کرد.

هالک ایرانیسبک تمرینی غریبی پیش از این از سوی هواداران زیر سوال رفته بود و فورد نیز ویدیوهای عجیب منتشر شده از او را «شرم‌آور» خوانده بود. این ورزشکار بریتانیایی مدعی شده بود که پیروزی برابر غریبی در ماه آوریل دستاورد خاصی برای او به حساب نمی‌آید. فورد پیش از این به میرر گفت: «من فقط می‌خواهم سرش را خرد کنم. این هیچ حس پیروزی یا غروری به من نمی‌دهد، چون اساسا فکر نمی‌کنم که او چیزی برای عرضه داشته باشد و کاری کند که من احساس غرور کنم. این مبارزه برای من برطرف کردن چرندیاتی است که در چند سال اخیر مطرح شده است.»

کتک خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستان | هالک ایرانی دست بردار نیست​

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

 • محمد
  2

  دوباره دلقک پیداش شد😂😂😂

  • ناشناس
   0

   خاک تو سر شما که همیشه غریب دوست هستید

 • م
  4

  خاک تو سرت بدبخت بی آبرو احمق

 • امیر
  0

  دوباره کتک خورد خخخخخ

 • سمیه
  0

  این باز میره کتک میخوره میاد ابرو ایرانی هارو می‌بره .نگاه به قدش بکنید از بادیگارد ها کوتاهترین هس .الکی اینو گنده کردید

 • محمد
  0

  اصلافرمش به ورزشکارنمیخوره کوتوله

 • سام
  0

  سجاد غریبی لطفاً دنبال کاری که نمیتونی نرو داداش، مثل طبل تو خالی میمونی ، برو با هم قد خودت کشتی بگیر

 • ناشناس
  0

  اسکل ترین مبارز تاریخ ایران تو حریف یه لات خیابانی هم نیستی

 • فردین
  3

  اقاکجاکتک خورداین توهمه فیس توفیس هااتفاق میفته فقط این بایدازدیدارمارتین درس عبرت میشدکه بایدهمیشه اماده باشه ممکنه یکی نامردی کنه کوش نکنه بحرفای داورکه دست درازی کنیدوضربه بهم بزنیدمحروم میشیدبخوادروحیه طرف روخراب کنه همون اول پس ازاین ببعداماده باش که هران ممکنه طرف بهت ضربه بزنه غافلگیرنشو بکوچشم بابا بکوچشم پدرم باریک الله پسرکلم کوچلوی کنده بک دیگه نبینم خوردی ها خوب بابا بکوچشم پسرم کوکولی چوچولو

 • رمود
  1

  این بابا عقده شهرت داره چه بد و چه خوب. از این راه هم درآمد کسب میکنه. ببینید در همین سایت چقدر تبلیغ وجود داره؟ درآمد هر تبلیغ چقدره؟

  • ناشناس
   0

   آفرین

 • Xtentacion
  2

  یارو سجاد رو هول داد خودش افتاد عقب😂
  سجاد اینقد حاشیه سازی نکن خودم بوشهرم برگشتی میام مییییی

 • Amir
  0

  جون هر کی دوس داری انقد با آبروی ما بازی نکن توپولو

 • ناشناس
  2

  گوریل قزاق گوز هم نبود که این هم فتوشاپی بود

 • ناشناس
  0

  آدم باید پهلوان باشه
  مثل تختی ابراهیم هادی پوریای ولی....

 • ابرام ادبی
  4

  آخه حمایت که نمیکنین هیچی، دیگه چرا تحقیر میکنین!؟!؟😤😤😤

 • امیر
  0

  بشکه بدردنخور مگه مجبوری آخه؟
  یعنی لگد تو کون گربه هم نزدیک....

 • ناشناس
  5

  چرا مزخرف می‌نویسی کجا کتک خورد؟

  • احمد
   1

   تودیگه چقدراحمقی که هنوزنفهمیدی این بشگه عن اصلا ورزشکارنیست...امثال توپرروش کردن...

 • رضا
  1

  یکی این بی شرفا از برق بکشه یکی مثل حسن یزدانی ابرو ایرانو تو دنیا میخره یکی مثل این پفکی بخاطر فالوور و پول ابرو ریزی میکنه

 • رضا طالب زاده
  0

  امیدوارم .چنان بزنت که دیگه خودت بری تو خاطره ها .و اینقد سبک مغز نباشی

 • امیرحسین
  0

  کتک خورد ولی بعد رفت زدش

 • Arman
  0

  دوتا بشکه افتادن به جون هم

 • ناشناس
  0

  ن کتک نخورد که الکی حرف درست میکنید.خوبم زدش سجاد اونو.اولش اون به سجاد دست درازی کرد.بدش کلا سجادحمله میکرد

 • آرش برخورداری
  2

  یعنی دباره هم‌آبرومون برد😭جون مامانیت یه بار برو یه جا سرضربه دوم بیفت بادبادک .هرکی یه ضربه میزنه هوا میری ،نمیدونیم آبروی ایران تا کجا میره..🤔🤔

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه