پیش بینی بورس | پیش بینی بورس امروز | پیش بینی بورس هرروز

کدخبر : 562204

پیش بینی بورس امروز دوشنبه، 10 مردادماه 1401 چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بورس امروز دوشنبه، 10 مردادماه 1401 منتشر شد. پیش بینی بورس هرروز منتشر می شود. پیش بینی بورس امروز چگونه است؟ پیش بینی بورس از بازار ارز منتشر شد.

بورس دیروز افت بیشتر از یک درصدی داشت. امروز چند سیگنال برای سهامداران وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند، بورس در روز دوشنبه، روند متعادلی را تجربه می‌کند.

پیش بینی بورس

بورس دیروز افت ۱٫۲ درصدی را تجربه کرد و در سطح یک میلیون و ۴۲۳ هزار واحدی قرار گرفت. امروز چند سیگنال برای بازار وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند که تالار شیشه‌ای، روند متعادل را تجربه می‌کند. بر همین اساس این انتظار وجود دارد که شاخص کل در این روز تا حدودی منفی شود.

محمد جلال، مشاور وزیر اقتصاد گفت: با ایجاد سامانه توثیق هوشمند ستاره، از پرداخت‌های نقدی عبور کرده و زیر ساخت‌هایی را برای پرداخت‌های متعهدانه پایه‌ریزی می­‌کنیم.(سنا)

با توثیق هوشمند ستاره، اعتماد سهامداران نسبت به بورس و بازار سرمایه افزایش پیدا می‌کند.

رضا محتشمی‌پور، معاون وزیر صمت در خصوص انتقال بورس کالا از وزارت اقتصاد به وزارت صمت، گفت: هیچ برنامه‌ای در این زمینه وجود ندارد. (شبکه خبر)

بورس کالا یک بازار شفاف است و این عدم واگذاری می‌تواند می‌تواند سیگنالی مثبت برای بازار سهام باشد.

پیش بینی بورس

شفافیت در بورس و اقتصاد کشور

محسن خدابخش، معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران بیان کرد: برخی از بنگاه‌ها به دلیل اعمال نظام قیمت‌گذاری دستوری با زیان مواجه شده‌اند. این در حالی است که در قوانین بالادست به صراحت آمده که اگر شرکتی در قبال قیمت‌گذاری دستوری با زیان مواجه شد، باید آن زیان جبران شود.(کالاخبر)

عدم قیمت‌گذاری دستوری به نفع اقتصاد کشور است و گردش نقدینگی در اقتصاد را نیز افزایش می‌دهد.

علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد ایران در توئیتی درباره مذاکرات رفع تحریم‌ها نوشت: ما ایده‌های پیشنهادی شکلی و محتوایی خود را به منظور هموار ساختن مسیر برای جمع‌بندی سریع مذاکرات وین، که با هدف اصلاح یک شرایط پیچیده خسارت‌بار ناشی از خروج یکجانبه و غیرقانونی آمریکا، آغاز شده، به طرف‌های مقابل ارائه دادیم. ما به صورت نزدیک با شرکای برجامی خود به ویژه هماهنگ‌کننده به منظور ارائه فرصتی دیگر به آمریکا برای نشان دادن حسن نیت و مسئولیت‌پذیری خود کار می‌کنیم.(توییتر)

پیش بینی بورس

توافق در مذاکرات می‌تواند بورس را در بلند مدت صعودی کند.

منبع: تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

  ارسال نظر:

  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه