حمله وحشتناک سگ ها

کدخبر : 562222

حمله وحشتناک سگ های بیمار به نیروهای اورژانس حادثه آفرید.

حمله وحشتناک سگ های خانگی به نیروهای اورژانس بود. حمله وحشتناک سگ های بیمار به نیروهای اورژانس حادثه آفرید. حمله وحشتناک سگ های بیمار به نیروهای اورژانس حادثه آفرید.  تصاویر حمله سگ‌های خانگی به مامور اورژانس تهران  را در ادامه ببینید.

حمله وحشتناک سگ ها

یحیی صالح طبری دراین باره گفت:حوالی ساعت ۱:۲۹ بامداد شنبه گزارشی مبنی برحال نامساعد یک شهروند به مرکز  ۱۱۵ اورژانس تهران اعلام شد که بلافاصله تکنسین‌های اورژانس تهران به محل حادثه در سعادت آباد اعزام شدند.

حمله وحشتناک سگ ها

وی با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل گفت: به محض ورود تکنسین‌های این مرکز به منزل بیمار، آنان با سه قلاده سگ مواجه شدند که برای جلوگیری از اخلال در روند معاینات از همراه بیمار خواستند که سگ‌ها را کنترل کند. اما هنگام خدمت رسانی در منزل بیمار ناگهان همراه بیمار با نیروهای این مرکز جدال لفظی پیدا کرده و در این هنگام این فرد در خروجی منزل را قفل کرده و سگ‌ها را تشویق کرده تا به سمت تکنسین‌ها حمله کنند.

حمله وحشتناک سگ ها

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه در نهایت بعد از آسیب به نیروهای اورژانس تهران، آنها موفق به فرار از این خانه شدند، گفت: در حال حاضر تکنسین حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و واکسن هاری به او تزریق شده است.  اداره حقوقی اورژانس نیز پیگیر شکایت از فرد خاطی است.

حمله وحشتناک سگ های وحشی به دختر بچه

دختر بچه 4 ساله توسط سگ های بزرگ و وحشی مورد حمله قرار گرفت و به طرز وحشتناکی خورده شد.

تیا لوکاس، زن 41 ساله تگزاسی که با سگ تقریبا 100 پوندی خود به نام «هرکول»  می‌خوابید، سگ با حمله به او شروع به خوردن این زن کرد.

هرکول، دو سوم بازوی راست تیا را پاره کرده، عضله دوسر او را خورد و دندان‌هایش را در پا و ساق او فرو کرد. زمانی که دخترش تانا 20 ساله و شوهر دخترش هارلی با عجله وارد اتاق نشیمن شدند، او فریاد می‌زد: «کمکم کنید، دارم می‌میرم.» 

انتقال هاری از "سگ ولگرد" جان جوان جویباری را گرفت!

یک جوان اهل جویبار مازندران بر اثر گازگرفتگی توسط یک "سگ هار ولگرد" جان سپرد!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ "ک.م." یک جوان اهل جویبار بر اثر گازگرفتگی توسط یک سگ ولگرد به بیماری هاری مبتلا شده جان خود را از دست داد. مرگ این جوان دومین مورد از ابتلا به هاری بر اثر حمله سگ ولگرد در شهرستان جویبار در 6 ماه گذشته بوده است.

متأسفانه آمار ابتلا به هاری در کشور در حال افزایش است و به‌گفته دکتر بهزاد امیری، رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت، آمار هاری در سال 1400 به 16 مورد رسیده که این آمار 3 برابر بیشتر از سال 1399 است!

حمله وحشتناک سگ ها

این آمار که ایران را به سومین کشور جهان از نظر ابتلا به هاری تبدیل کرده است، در حالی اتفاق می‌افتد که کشورهای جهان با اتخاذ تصمیمات سختگیرانه در خصوص حیوانات، به‌ویژه سگ‌ها و گربه‌ها به‌دنبال ریشه‌کن کردن هاری تا سال 2030 هستند.

با توجه به این‌که بیش از 80 درصد حیوان‌گزیدگی‌ها در کشور ما به‌واسطه سگ‌ها انجام می‌شود و همچنین با توجه به اینکه بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO)، در 99 درصد موارد، سگ‌ها عامل انتقال ویروس هاری به انسان هستند، لازم است هرچه سریع‌تر سازمان‌های مسئول در یک اقدام فوری و حساب‌شده وظایف خود را در خصوص زنده‌گیری، واکسیناسیون و نگهداری سگ‌های ولگرد در مناطق خاص انجام دهند تا از وقوع یک "فاجعه ملی" و "انفجار بیماری هاری" در کشور جلوگیری شود.

کنار این مورد، به وضع قوانین سختگیرانه در خصوص منع غذارسانی به سگ‌های ولگرد واکسینه‌نشده و تگ‌گذاری‌نشده نیازمندیم تا از این طریق بتوان جمعیت سگ‌های ولگرد در کشور را کنترل کرد.

حمله وحشتناک سگ های خانگی به نیروهای اورژانس | همراه بیمار دستور حمله سگ ها را داد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه