اینترنت خبرنگاری | جزئیات اینترنت خبرنگاری | هدیه اینترنت خبرنگاری

کدخبر : 562631

وزارت ارتباطات قصد دارد به مناسبت روز خبرنگار، اینترنت خبرنگاری رایگان برای همه خبرنگاران ارائه دهد.

اینترنت خبرنگاری 17 مردادماه ارائه می شود. اینترنت خبرنگاری توسط وزارت ارتباطات ارائه می شود. اینترنت خبرنگاری به مناسبت روز خبرنگار ارائه خواهد شد. اینترنت خبرنگاری برای همه خبرنگاران ارائه خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص بسته اینترنتی رایگان به خبرنگاران توسط این وزارتخانه علاوه بر بسته های ارائه شده از سوی برخی اپراتورها خبر داد.

عیسی زارع پور در حاشیه نمایشگاه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های وزارت دفاع گفت: هدیه بسته اینترنتی سال گذشته اپراتور‌ها برای خبرنگاران تمدید می‌شود ضمن اینکه امسال وزارت ارتباطات نیز به مناسب روز خبرنگار (۱۷ مرداد) بسته اینترنتی به خبرنگاران هدیه می‌دهد.

اینترنت خبرنگاری

بسته اینترنت خبرنگاری رایگان

با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار، جزئیات بسته اینترنت خبرنگاری مشخص شد.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از تسنیم، با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار و ۱۷ مرداد، جزئیات بسته اینترنت خبرنگاری مشخص شد.

بسته اینترنت خبرنگاران به مقدار ۲۰۰ گیگ از شرکت همراه اول به تمام خبرنگارانی که در سایت e-rasaneh.ir ثبت‌نام کرده و تأیید شده‌اند، تعلق می‌گیرد.

بسته‌های اینترنت برای سه دهک پایین درآمدی از ابتدای مردادماه فعال شده است (۱۴۰۱/۰۵/۱۲) زارع …

اینترنت خبرنگاری

۲۰۰ گیگابایت اینترنت، هدیه رایتل به خبرنگاران

(۱۴۰۰/۰۵/۱۷) رایتل به مناسبت روز خبرنگار، ۲۰۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله به فعالان عرصه رسانه، هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل: این اپراتور ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه، برای قدردانی از تلاش این عزیزان و سهولت در ارتباطات رسانه‌ای آنها، همچون سال‌های قبل، هدیه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

بر این اساس، بسته اینترنت هدیه یک‌ساله، با حجم ۲۰۰ گیگابایت، برای تمام خبرنگاران فهرست ارسالی سال گذشته وزارت ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات، فعال می‌شود.

اینترنت خبرنگاری

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه