قیمت بیت‌کوین | وضعیت قیمت بیت‌کوین | روند قیمت بیت‌کوین

صعود قیمت بیت‌کوین | قیمت بیت‌کوین امروز یکشنبه، 20 شهریور 1401

صعود قیمت بیت‌کوین | قیمت بیت‌کوین امروز یکشنبه، 20 شهریور 1401
کدخبر : 565645

قیمت بیت‌کوین امروز یکشنبه، 20 شهریور 1401 اعلام شد.

قیمت بیت‌کوین امروز یکشنبه، 20 شهریور 1401 اعلام شد. قیمت بیت‌کوین امروز روند نزولی داشته است. نمودارهای قیمت بیت‌کوین نشان می دهد قیمت بیت‌کوین امروز چگونه است؟. جزئیات قیمت بیت‌کوین امروز را در ادامه بخوانید.

در ساعات نخست معاملات روز یکشنبه بازار رمزارزها شاهد تغییرات قیمت جزئی بوده و‌ کوین‌ها در محدوده سبز و قرمز قرار دارند.

ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۰۶ تریلیون دلار است که ۰.۶۹ درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. 

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۹.۰۴ درصد کاهش یافته و به ۷۰.۷۸ میلیارد دلار رسیده است.  

از طرفی، ۳.۹۵ میلیون دلار موقعیت شورت در معاملات آتی بیت‌کوین، در طول ۲۴ ساعت گذشته لیکویید شده است.

بیت‌کوین با رشد کمتر از نیم درصد به قیمت ۲۱ هزار و ۵۶۸ دلار و اتریوم با افزایش نزدیک به ۲ درصد به قیمت هزار و ۷۶۱ دلار معامله می‌شوند. 

دوج‌کوین و ریپل شاهد رشد قیمت بودند، در حالی که کاردانو و شیبا اینو روند نزولی در پیش گرفتند.

قیمت بیت‌کوین

سطوح بیت‌کوین

در حال حاضر تحلیلگران سنتیمنت بازار رمزارز، موضع معامله‌گران را نسبت به بازار رمزارز، مشروط به قیمت و دامیننس بیت‌کوین می‌بینند. گفتنی است، شاخص ترس و طمع نسبت به دیروز تغییرات چندانی نداشته است و انتظار می‌رود در صورت تثبیت بیت‌کوین در بالای ۲۵هزار دلار، این شاخص نیز، به سطح ۵۰ واحد برسد.

بیت‌کوین در جنبه صعودی خود، سطح مقاومتی مهم ۲۵هزار دلار را دارد. تحلیلگران انتظار دارند، در صورت تثبیت قیمت بالای ۲۵هزار دلار، روند صعودی دیگری در بیت‌کوین آغاز شود. گفتنی‌ست این روند، می‌تواند بیت‌کوین را به سطح ۲۶هزار دلار برساند.

از جهت نزولی اما، خرس‌ها تلاش می‌کنند قیمت را زیر ۲۵هزار دلار و ۲۴هزار و ۸۰۰دلار نگهدارند. از دست رفتن این دوسطح برای خرس‌ها نشانه خوبی نخواهد بود. اگر چنین شود، بازگشت بیت‌کوین به سطح ۲۴هزار دلار و آزمایش دوباره این سطح محتمل است. پس از این سطح نیز، قیمت می‌تواند تا سطح ۲۳هزار و ۲۰۰ نیز پایین بیاید.

قیمت بیت‌کوین

سطوح اتریوم

اتریوم پس از این که توانست برای مدت کمی بالای سطح ۲هزار دلار معامله شود. نتوانست خود را بالای این سطح نگهدارد و دوباره به سطح ۱هزار و ۹۰۰دلار بازگشت. در حال حاضر اتریوم در نزدیکی ۲هزار دلار قرار دارد. انتظار می‌رود قیمت دوباره سطح بالای ۲هزار دلار را آزمایش کند. گفتنی است مقاومت روانی اصلی اتریوم، سطح ۲هزار دلار است. در صورت تثبیت قیمت بالای این سطح، باید انتظار روند صعودی شدیدتری را در اتریوم داشته باشیم.

از جنبه نزولی، اولین و مهمترین سطح حمایت برای اتریوم، سطح ۱هزار و ۹۰۰دلار است. پس از آن قیمت تا سطوح ۱هزار و ۸۵۰ و ۱هزار و ۸۰۰دلار نیز می‌تواند پایین برود.

منبع: اقتصاد آنلاین/تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه