سحر دولتشاهی | سحر دولتشاهی و همایون شجریان | همسر سحر دولتشاهی

کدخبر : 566370

سحر دولتشاهی با انتشار تصویری اینستاگرام خود را به روز کرد و سوژه کاربران فضای مجازی شد.

سحر دولتشاهی بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران است. سحر دولتشاهی در تاریخ 16 مهر 1358 در تهران متولد شده است. وی همسر سابق آقای رامبد جوان کارگردان مطرح کشورمان بوده. سحر دولتشاهی فارغ التحصیل ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. سحر دولتشاهی با انتشار یک استوری در مورد کنسرت همایون شجریان از او حمایت کرد.

کاهش وزن 20 کیلویی سحر دولتشاهی 

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی با انتشار تصویری اینستاگرام خود را به روز کرد و سوژه کاربران فضای مجازی شد.

واکنش حیرت انگیز سحر دولتشاهی به مرگ مهسا امینی

مهسا امینی دختر جوان ۲۲ ساله سنندجی که سه روز قبل برای "هدایت" و " آموزش" با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود روز گذشته روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می گذشت، از دنیا رفت.

سحر دولتشاهی

زمان برگزاری کنسرت همایون شجریان در کانادا به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای ارکستر سیاوش به ژانویه تغییر کرد.

سحر دولتشاهی اخیرا در محافل مختلف در کنار همایون شجریان دیده می‌شود.

سحر دولتشاهی

سحر دولـتشاهی اخیــرا در یک ایونت سیــنمایــی شرکت کرده و کیفی که به دست گرفته است از برند دیور بوده و بیــش از ۳ هــ‌زار و ۲۵۰ دلـ‌ـار قیــ‌مت دارد.

سحر دولتشاهی

کیــف ۱۰۰ میــ‌لــ‌یــونی سحر دولـتشاهی 

سحر دولـتشاهی اخیــرا در یک ایونت سیــنمایــی شرکت کرده و کیفی که به دست گرفته است از برند دیور بوده و بیــش از ۳ هــ‌زار و ۲۵۰ دلـ‌ـار قیــ‌مت دارد.

سحر دولتشاهی

اگر دلــ‌ار را ۳۰ هــ‌زار تومان در بازار آزاد در نظر بگیــریــم، قیــ‌مت ایــن کیف ۱۰۰ میــ‌لــیــ‌ون تومان خواهد بود.

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در ماشین میلیاردی همایون شجریان 

سحر دولتشاهی

همایون شجریان در سالن کنسرت، با تقدیم کردن یک دسته رز قرمز به سحر دولتشاهی و غافلگیرانه اورا سوپرایز کرد و ازدواجشان را تایید کرد.

همایون شجریان، نخستین اجرای کنسرت جدیدش را در شهر تهران برگزار کرد.

روزنامه ایران: کنسرتی با عنوان «رنگ صدا» با رهبری آرش گوران و با همراهی گروه موسیقی «سیاوش». گروهی به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان که چند سالی است اجراهای متعددی در ایران و خارج از ایران برگزار می‌‌کنند.

سحر دولتشاهی

از ماه‌های پیش شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان در میان فکار عمومی، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح شده بود که سحر دولتشاهی با انتشار تصویر همسرش به شایعات پایان داد.

سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

نام: سحر

نام خانوادگی: دولتشاهی

تحصیلات: کارشناسی ادبیات نمایشی، کارشناسی مترجمی زبان فرانسه

شروع فعالیت: 1380 تا اکنون

همسر: رامبد جوان 1393-1387

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و نحوه ورود به بازیگری

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.شروع حرفه ای در تئاتر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

 رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد. شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

سحر دولتشاهی

ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

سحر دولتشاهی

ماجرای طلاق سحر دولتشاهی

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند!

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

سحر دولتشاهیجوایز و افتخارات سحر دولتشاهی

بازی در فیلم طلا و مس به کارگردانی همایون اسعدیان در سال 1388 برایش کاندیداتوری جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن از چهاردهمین جشن خانه سینما را در پی داشته است. سحر دولتشاهی توانست در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم عصر یخبندان به دست بیاورد.

برای سحر دولتشاهی سال 93 نقطه عطفی در کارنامه اش بود؛ او از یک طرف بعد از مدتها ایفای نقش مکمل در فیلمهای مختلف در سومین فیلم حسین فرحبخش یعنی “مستانه” نقش یک را ایفا کرد و از آن طرف با دو فیلم نسبتا خوب “شکاف” و “عصر یخبندان” به جشنواره سی و سوم آمد.

در این بین “عصر یخبندان” علاوه بر مورد توجه مخاطبان قرار گرفتن، تایید هیات داوران را نیز به دنبال داشت و سیمرغ بلورین بهترین بازیگری مکمل زن جشنواره را بخاطر ایفای نقش در “عصر یخبندان” به سحر دولتشاهی دادند.

سحر دولتشاهیسحر دولتشاهی و شایعه ازدواج با همایون شجریان!

خبری مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان ، در محافل و بین مردم دست به دست چرخید .طبق این سخنان که هنوز منبع معتبری تایید یا تکذیب ننموده است و ممکن است شایعه باشد ، همایون شجریان با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است.

سحر دولتشاهی پس از جدایی اش از رامبد جوان اینک با خبر ازدواجش با همایون شجریان دوباره بازار شایعات را داغ نموده است سحر دولتشاهی بازیگر شناخته شده که با حاشیه طلاقش از رامبد جوان خبرساز شده بود اکنون حاشیه تازه ای به پا کرده است.هنوز سحر دولتشاهی و همـایون شجریان،واکنشی نسبت به این خبر نداده اند و این شایعات را تکذیب و یا تایید نکرده اند.

سحر دولتشاهی

فیلم های سینمایی سحر دولتشاهی 

لابی (1395)

ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا (1395)

بارکد (1394)

 وارونگی (1394)

دلم می خواد (1393)

سحر دولتشاهی

 شکاف (1393)

عصر یخبندان (1393)

 مستانه (1393)

نیمرخ ها (1393)

متروپل (1392)

آسمان زرد کم عمق (1391)

دونده زمین (1389)

طلا و مس (1387)

فرزند صبح (1387)

 وقتی همه خوابیم (1387)

میم مثل مادر (1385)

چهارشنبه سوری (1384)

کاهش وزن 20 کیلویی سحر دولتشاهی | لاغری عجیب سحر دولتشاهی غوغا کرد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه