قیمت دلار | قیمت دلار امروز | قیمت دلار چند؟

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار یکشنبه 8 آبان 1401

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار یکشنبه 8 آبان 1401
کدخبر : 568513

امروز (یکشنبه 8 آبان ماه 1401) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار روز قبل دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. 2 روز قبل قیمت دلار در سامانه سنا مانند ۴ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که ۴ روز پیش تا ۲۸,۹۵۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۸,۹۶۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و شصت و چهار ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز یکشنبه 8 آبان 1401

دلار در بازار آزاد با کاهش ۰.۲۱ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۳۲,۹۲۰ تومان معامله شد.دلار در صرافی ملی در بازار روز قبل نسبت به ۳ روز پیش، با ۱۰ تومان افزایش، ۲۸,۹۶۴ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل در بازار روز قبل نسبت به ۳ روز پیش، با ۱۰ تومان افزایش، ۲۸,۸۲۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا در بازار روز قبل نسبت به ۴ روز پیش، با ۱۰ تومان افزایش، ۲۸,۹۶۴ تومان نرخ گذاری شد.دلار کانادا با کاهش ۰.۱۶ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۲۴,۲۰۲ تومان معامله شد.

قیمت دلارقیمت دلار در بازار آزاد

روز قبل دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که ۳ روز پیش تا ۳۲,۹۹۰ (سی و دو هزار و نهصد و نود ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۲۱ درصدی به ۳۲,۹۲۰ (سی و دو هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی شاهد افزایش ۰.۰۳ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در صرافی ملی که ۳ روز پیش تا ۲۸,۹۵۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۸,۹۶۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و شصت و چهار ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

قیمت دلار در بازار متشکل شاهد افزایش ۰.۰۳ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار متشکل که ۳ روز پیش تا ۲۸,۸۱۰ (بیست و هشت هزار و هشتصد و ده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۸,۸۲۰ (بیست و هشت هزار و هشتصد و بیست ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

روز قبل دلار در سامانه سنا مانند ۴ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که ۴ روز پیش تا ۲۸,۹۵۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۸,۹۶۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و شصت و چهار ) تومان رسید

قیمت دلار کانادا

روز قبل دلار در سامانه سنا مانند ۴ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که ۴ روز پیش تا ۲۸,۹۵۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۸,۹۶۴ (بیست و هشت هزار و نهصد و شصت و چهار ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار یکشنبه 8 آبان 1401​

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی