متین ستوده | ازدواج متین ستوده | همسر متین ستوده

پدر و مادر فقیر متین ستوده نمایان شد | بی پولی خانواده متین ستوده گوش فلک را کر کرد

پدر و مادر فقیر متین ستوده نمایان شد | بی پولی خانواده متین ستوده گوش فلک را کر کرد
کدخبر : 570044

متین ستوده: حقوق خانوادم از خط فقر پایین تره و مستاجریم!

متین ستوده متولد سال 1364 است و اکنون 37 سال دارد. متین ستوده با علی زندی بازیگر تلویزیون ازدواج کرده است. متین ستوده، در سنین کودکی به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد پدر متین ستوده مدیر تصویربرداری بسیاری از فیلم ها و سریالها بود و بخشی از فعالیت‌ هایش به عرصه کودک و نوجوان مربوط می‌ شد.

بدون هیچگونه ادعایی مبنی بر بازیگر بودن ( سلبریتی ) بودن و هر واژه ای که بخواهد بین من و هموطن من کوچکترین فاصله ای بی اندازد صرفا به عنوان یک شهروند معمولی که با تمامی دغدغه ها ی مردمم اعم از دغدقه های روحی و معیشتی دست و پنجه نرم می کند می نویسم ، من در یک خانواده فرهنگی بزرگ شدم ، پدر و مادری که هر کدام به نوبه خود سالیان سال برای رشد فرهنگ این مرز و بوم تلاش کردند و امروز جمع حقوق بازنشستگیشان پایین تر از خط فقر است ، ما هرگز نتوانستیم خانه ای از خود داشته باشیم و به اجاره نشینی عادت کرده ایم ، صورتمان از سیلی برای سرخ ماندن خون انداخته ، ١٣ سال تلاش کردم و دویدم تا رویای خود را محقق کنم که قبل از بازیگر شدن کمک خانواده بودن بود و هست ، تلاش من در این سالها در بازیگری و ایفای نقش خلاصه شد.

روایت متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون از تجربه نزدیک به مـرگ را در ادامه ببینید.

متین ستوده

متین ستوده با انتشار این عکس در اینستاگرام حاشیه ساخت.

متین ستودهمتین ستوده با انتشار این عکس نوشت:

سپیدار من روی تاریخ به دنیا آمدنت ۷ روز کمتر از ثبت این عکس می گذرد و امروز تو یکساله شدی ، به قول نیما یوشیج ! یک بهار، یک تابستان، یک پاییز و یک زمستان را دیدی...

از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی..

بیوگرافی متین ستوده

نام :متین السادات

نام خانوادگی :ستوده

زمینه فعالیت:سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد:22 اردیبهشت 1364

محل زندگی:تهران

پیشه:بازیگر

متین ستوده

زندگینامه متین ستوده

متین ستوده متولد 22 اردیبهشت 1364 بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. متین ستوده در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است و در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده است. وی تا کنون در سریال های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته است.

متین ستوده بازیگر ایرانی متولد بیست و دوم اردیبهشت ماه سال شصت و چهار در یک خانواده فرهنگی در تهران است . وی فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد. مدرک تحصیلی متین ستوده لیسانس مدیریت بازرگانی میباشد. پدر متین کارمند صدا و سیما بوده و مادرش معلم اول دبستان بود.ستوده در زمان خردسالی دو بار تجربه بازیگری را به خاطر حضور پدرش در صدا و سیما به دست آورد؛ یک بار در سریال این خانه دور است و بار دیگر در سریال بازنشستگی. البته پس از این دو نقش، پدرش با بازی کردن او به دلیل عقب افتادن از درس مخالفت کرد.و بعد از آن در یک تله فیلم به عنوان منشی صحنه برای آشنایی بیشتر با این حرفه حضور پیدا کرد و با بازی در تله فیلم«روز برمی خیزد» رضا درستکار مجددا وارد دنیای بازیگری شد.

متین ستوده

ورود متین ستوده به عرصه بازیگری

متین السادات ستوده بازیگر کشورمان از آن دسته از بازیگرانی است که از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود؛ اما یادآوری را می توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.دنیای بازیگری این هنرمند جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری اش از این حوزه و بازگشت مجدد او. 

متین ستوده

خانواده متین ستوده

فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد، پدرش کارمند بازنشسته صدا و سیما و مادرش معلم بازنشسته ابتدایی است.

پدر متین ستوده

سیدحسین پدر متین که متولد 1327 در محله پشت بازار خرم آباد و کارمند صداوسیما است؛ مادر متین نیز معلم دبستان بود که پس از 35 سال خدمت بازنشست شد. خواهری بزرگتر از خودش داره به نام مریم و برادری بزرگتر به نام مانی.

متین ستوده

ازدواج و همسر متین ستوده

متین ستوده، بازیگر 36 ساله سینما و تلویزیون با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود از ازدواجش با علی زندی خبر داد. همسر او، علی زندی، در سریال های «آرام می‌گیریم» و «آخرین بازی» ایفای نقش کرده است. گفته می‌ شود که متین ستوده در تئاتر با او آشنا شده و در نهایت آشنایی آنها به ازدواج ختم گردیده است.

متین ستوده

مرگی که به متین ستوده تلنگری شدیدی زد

شنیدن خبر مرگ افراد نزدیک واقعا دردناک است و کنار آمدن با این موضوع کار ساده ای نیست. متاسفانه من سال ها قبل خاله و دختر خاله ام را از دست دادم و این موضوع تا مدت ها روی روحیه من تأثیرات منفی گذاشت اما چیزی که به من تلنگر اساسی زد و باعث تغییر جدی نگاهم به مرگ شد مرگ یکی از پسران جوان فامیل بود که به تازگی ازدواج کرده بود و هیچ کس در بدترین شرایط ممکن هم فکرشو نمی کرد که او ممکن است فوت کند اما او در یک تصادف درگذشت و این اتفاق باعث شد که من به این حقیقت که مرگ هیچ وقت خبر نمی کند و هر لحظه ممکن است سراغ آدم بیاید پی ببرم.

متین ستوده

مصاحبه خواندنی با متین ستوده

برسیم به سریال یادآوری و نقش شیوا! چطور شد تو از این سریال سر در آوری؟

بخشی از این اتفاق خوش شانسی من بود، خُب مثل هر کار دیگه ای با من تماس گرفته شد و من به دفتر آقای حجت قاسم زاده رفتم. از اونجایی که نقش شیوا به شدت خاص بود و آقای قاسم زاده روی این نقش حساس بودند از من تست گرفتن و من یکی دو تا مونولوگ و صحنه را براشون بازی کردم، چند روز بعد دوباره به دفترشون رفتم و مونولوگ هایی را که برام ایمیل کردند را براشون بازی کردم و همون روز برای نقش شیوا انتخاب شدم و فیلمنامه به دستم رسید و قرارداد کار را بستم و از اواخر شهریور و مهر سال گذشته، کار را شروع کردیم.

جذاب ترین نکته ای که تو را ترغیب کرد تا در این کار با این مضمون خاصش بازی کنی؟

وقتی که قرارداد بستم برای نقش شیوا اول به خاطر اسم خودِ آقای قاسم زاده بود، مگه می شه اسم حجت قاسم زاده اصل را در تلویزیون ایران نادیده گرفت؟ ایشون آنقدر برای من قابل احترام بودند و هستند که اصلاً به چیز دیگه ای فکر نکردم! همین که می دونستم پشت کار نام حجت قاسم زاده قرار داره ترغیب شدم که در این کار بازی کنم حتی اگه قرار بود یه نقش کوچیک را هم بازی می کردم! من با جون و دلم این نقش را بازی کردم چون اعتماد آقای قاسم زاده را احساس کردم که قرار بود نقش اصلی دختر کارش را به من بسپُره و این برای من موضوعی بود که نمی دونستم اون را نادیده بگیرم.

همین حالایی که روبروی هم نشستیم و سریال یادآوری به پایان رسیده از بازی در این کار پشیمان نیستی؟

نه! من اگه 10 بار دیگه هم به عقب برگردم و اگه باز هم این پیشنهاد به من بشه هر کاری که روی زمین دارم را تعطیل می کنم تا در این کار بازی کنم چون مطمئنم که این کار قشنگ ترین اتفاقی بود که در زندگی کاری من افتاد. چهار سال انتظار کشیدم تا چنین نقشی را بازی کنم و این چیزی نیست که از یاد و خاطره متین حالا حالا بیرون بره.

متین ستوده

بهترین سکانس و دیالوگی که در این کار خودت بازی کردی و از دیگران شنیدی؟

تمام فیلمنامه این کار خاص بود! اصلاً نمی تونی دیالوگی را پیدا کنی که همین جوری نوشته شده باشه یا باری به هر جهت بوده باشه. این سَبک ادبیات در کارهای قاسم زاده یکی از شاخصه های کارهای ایشونه که از زبان زندگی حرف می زنه. «یادآوری» پر از دیالوگ هایی است که می تونه یه مسیر تازه را برات بسازه چون از حاشیه زندگی حرف نمی زنه، از خود زندگی می گه! چند تا دیالوگ را من خیلی دوست داشتم، یکی دیالوگی بود که سهیلا به مادرش می گه که «ای کاش شَرم صاعقه می شد و به من می زد و از روی زمین محو می شدم» یا دو تا دیالوگ که مادر علی می گه که «هیچکس هیچ جا منتظر یه مادر نیست، این مادران که همیشه منتظرن» و «مادر اگه مادر نباشه که نگران نیست، کسی هم که نگران نباشه مادر نیست!» جادویی است این نوع دیالوگ نویسی.

متین ستوده

متین ستوده در تلویزیون

1370–1374این خانه دور استمسعود رسام

1388عملیات 125محمدرضا آهنج

1389–1390سه دونگ، سه دونگشاهد احمدلو

1391زمانهحسن فتحی

1392یادآوریحجت قاسم زاده اصل

1392پروانهجلیل سامان

1393میکائیلسیروس مقدم

1393فاختهمحمودمعظمی

1394غیرعلنیمهرداد خوشبخت

1395لیسانسه هاسروش صحت

متین ستوده

1395در قصه ها زندگی می کنندداود بیدل

1396لیسانسه ها 2سروش صحت

1396گلنازمحمود معظمی

1397سر دلبرانمحمد حسین لطیفی

-چمدانخسرو ملکان

متین ستوده در سینما

زرد (مصطفی تقی زاده1395)

نرگس مست (جلال الدین دری1395)

خانه دیگری (بهنوش صادقی1394)

ترمینال غرب (قربانعلی طاهر فر1396)

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی