جام جهانی

ستاره آرسنال جواب اعتماد ساوتگیت را داد (عکس)

ستاره آرسنال جواب اعتماد ساوتگیت را داد (عکس)
کدخبر : 570357

بوکایو ساکا موفق شد با یک ضربه بسیار زیبا گل دوم انگلیس مقابل ایران را به ثمر برساند.بوکایو ساکا موفق شد با یک ضربه بسیار زیبا گل دوم انگلیس مقابل ایران را به ثمر برساند.

تیم ملی فوتبال ایران امروز در اولین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی قطر به مصاف انگلیس رفته است. در نیمه اول شاگردان کارلوس کی‌روش یک نمایش بسیار ناامیدکننده را از خود ارائه داده و تا اینجا با سه گل از حریف خود عقب افتاده اند.

جام جهانی

گل اول تیم ملی فوتبال انگلیس در این بازی توسط جود بلینگهام به ثمر رسید. با این حال حملات انگلیس بعد از گل اول نیز ادامه داشت تا اینکه آنها در دقیقه 44 گل دوم را هم به وسیله بوکایو ساکا به ثمر رساندند.

بعد از یک کش و قوس درون محوطه جریمه تیم ملی فوتبال ایران توپ جلوی پای ساکا قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه مهارنشدنی دروازه سید حسین حسینی را باز کرد و گل دوم سه شیرها را به ثمر رساند.

البته بازیکنان تیم ملی ایران اعتقاد داشتند که قبل از به ثمر رسیدن گل روزبه چشمی خطا انجام شده اما نه داور و نه VAR هیچ اعتقادی به این موضوع نداشتند.

جام جهانی

گفتنی است بوکایو ساکا اولین بازی حرفه‌ای اش را اندکی بعد از تولد 17 سالگی‌اش، زیر نظر مربی قبلی آرسنال، اونای امری، در ابتدای فصل 19-2018 انجام داد اما او برای حضور ثابت در ترکیب توپچی‌ها باید یک فصل دیگر صبر می کرد. ساکا که یکی از محصولات آکادمی آرسنال است و به عنوان وینگر به تیم اول توپچی ها راه پیدا کرد، زیر نظر میکل آرتتا در دفاع چپ به بازی گرفته شد تا جای خالی سئاد کولاشیناچ و کیه‌ران تیرنی را پر کند و با پختگی زیادی، نمایش های درخشانی در این پست ارائه داد. او حالا علاوه بر آرسنال به یکی از ستاره‌های تیم ملی انگلیس نیز تبدیل شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی