تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

تعطیلی مدارس برای آنفلوآنزا؟! | مدارس برای آنفولانزا تعطیل می شوند؟

تعطیلی مدارس برای آنفلوآنزا؟! | مدارس برای آنفولانزا تعطیل می شوند؟
کدخبر : 570479

اگر حضور دانش آموزان در مدارس برای سلامت آنها خطر داشته باشد، از طریق استانداری به ما ابلاغ می‌کنند و ما نیز تابع قانون خواهیم بود.

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. وزیر بهداشت به شایعه تعطیلی مدارس به خاطر شیوع گسترده آنفلوآنزا واکنش نشان داد. تصمیم نهایی دولت درباره تعطیلی مدارس اعلام شد.

تعطیلی

علی حجرگشت، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، امروز در کرج، در خصوص تعطیلی مدارس به واسطه شیوع آنفولانزا، گفت: ما به عنوان آموزش و پرورش مخالف هر نوع تعطیلی در مدارس هستیم اما سلامت دانش آموزان بسیار مهم و تشخیص این حوزه با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان است.

حجرگشت بیان کرد: هرگاه وزارت بهداشت و علوم پزشکی بررسی و تشخیص دهند که ممکن حضور دانش آموزان در مدارس برای سلامت آنها خطر داشته باشد، از طریق استانداری به ما ابلاغ می‌کنند و ما نیز تابع قانون خواهیم بود.

وی یادآور شد: اگر مدارس ما به هر دلیلی با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت تعطیل شود، آموزش تعطیل نخواهد شد ما زیر ساخت‌های مناسب برای آموزش غیر حضوری داریم،  در صورت تعطیلی آموزش از طریق غیرحضوری انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی