اصابت تگرگ، جان کودک را گرفت|ببینید

اصابت تگرگ، جان کودک را گرفت|ببینید
کدخبر : 573470

در بارش تگرگ در اسپانیا یک کودک کشته و دست کم ۷۰ نفر دیگر زخمی شدند.

یک دختر ۱ ساله اسپانیایی بر اثر اصابت سنگ تگرگ ۴ اینچی جانش را از دست داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی اسپانیا این کودک پس از این حادثه به بیمارستان جوزف تروئتا در خیرونا منتقل، اما صبح روز چهارشنبه مرگ وی به علت ضربه مغزی شدید توسط پزشکان اعلام شد.

بارش تگرگ در ساعت ۷.۳۰ دقیقه بعدازظهر روز سه شنبه آغاز شد و دقایقی بعد این کودک ۲۰ ماهه مورد اصابت یک سنگ تگرگ قرار گرفت. بارش سنگ‌های تگرگ به مدت حدود ۱۵ دقیقه ادامه داشت.

این کودک یکی از ۶۷ قربانی‌ای بود که بر اثر طوفان شدید و بارش سنگ تگرگ در شهر لا بیسبال د المپوردا دچار حادثه شدند. یکی از قربانیان زنی بود که بر اثر جراحات وارده در بیمارستان بستری شد.

بنا به گزارش دیلی میل، در این حادثه که بعدازظهر روز سه شنبه رخ داد دست کم ۶۷ نفر بر اثر جراحات وارده به سر و صورت و همچنین بریدگی ناشی از اصابت یخ و شکستگی استخوان روانه بیمارستان شدند.

بنا به این گزارش اداره آتشنشانی محلی دست کم ۴۰ مورد گزارش حادثه در مورد آسیب دیدگی منازل، سیم‌های برق و همچنین کمک به افراد مجروح دریافت کرد. تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است سنگ‌های تگرگی را که با شدت زیادی به کف آسفالت خیابان برخورد می‌کند نشان می‌دهد. در یک صحنه از یکی از ویدئو‌ها در حالی که شیشه‌های خودرو‌ها بر اثر اصابت سنگ‌های تگرگ شکسته شده اند دیده می‌شوند.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که یکی از مرگبارترین بارش‌های سنگ تگرگ در سال ۱۸۸۸ در شهر مرادآباد هند اتفاق افتاد. در آن حادثه دست کم ۲۵۰ نفر بر اثر اصابت سنگ‌های تگرگی که اندازه یک پرتقال بودند کشته شدند./باشگاه خبرنگاران


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی