قتل / حوادث / قتل عمدی

قتل مرموز و دلخراش مرد جوان توسط زن دیوانه اش با اسید + جزئیات

قتل مرموز و دلخراش مرد جوان توسط زن دیوانه اش با اسید + جزئیات
کدخبر : 582584

زن جوانی که از همسر معنادش خسته شده بود در یک اقدام ناگهانی همسر معتادش را با اسید سوزاند.

زن عصبانی که شوهر معتادش را با اسید سوزاند و کشت، پای میز محاکمه می‌رود.این زن بعد از بازداشت مدعی شد قصدی برای قتل همسرش نداشت.

شهرری غرق خون شد | قتل وحشتناک دختر 10 ساله به دست پدر بی وجدانش در خانه

سال 97 اورژانس بیمارستانی در ملارد اعلام کرد جسم سوخته مردی جوان به بیمارستان منتقل شده و با توجه به شدت سوختگی احتمال زنده بودن او بسیار کم است. وقتی ماموران سراغ این مرد که در آی‌سی‌یو بستری بود رفتند، متوجه شدند مرد جوان سعید نام دارد. سعید گفت همسرش ترانه روی او اسید پاشیده است.

قتل دلخراش و هولناک خواهرزاده توسط دایی بی رحمش

 

سعید ساعاتی بعد بر اثر سوختگی با اسید جانش را از دست داد. سپس ترانه بازداشت شد. او گفت: من قصدی برای قتل همسرم نداشتم. ما در یک روستا در شهرستانی در شرق کشور با هم ازدواج کردیم و به ملارد آمدیم تا زندگی بهتری داشته باشیم. سعید اعتیاد داشت و اعتیادش زندگی مرا نابود کرده بود. ما سر این موضوع با هم درگیری داشتیم. سعید دست بزن داشت و به طور مرتب مرا کتک می‌زد. من هم اسید خریدم و گفتم اگر یک بار دیگر من را بزنی تو را می‌سوزانم. روز حادثه شوهرم دوباره مرا کتک زد و من هم برای اینکه بترسانمش اسید پاشیدم اما قصدم کشتن او نبود.

 

پرونده با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه 17 دادگاه کیفری استان تهران واقع در شهریار رفت. زن جوان در جلسه محاکمه مدعی شد قصدی برای کشتن شوهرش نداشته و اتهام قتل را قبول ندارد. وقتی نوبت به وکیل متهم رسید او هم گفت موکلش قصد قتل نداشته و اسیدی که او پاشیده منجر به مرگ مقتول نشده است.

با این حال قضات رأی بر قصاص دادند. این رأی مورد اعتراض قرار گرفت. وکیل متهم اعلام کرد آنچه باعث مرگ مقتول شده مشکل ریوی بوده که گاز اسید آن را تشدید کرده و رابطه‌ای علت و معلولی بین مرگ و اسید وجود ندارد. او همچنین مدعی شد موکلش دچار بیماری روانی است.

 

دیوان عالی کشور حکم صادره را نقض کرد و پرونده را برای بررسی بیشتر به شعبه 13 دادگاه کیفری استان تهران فرستاد. قضات برای رفع نواقص پرونده را به دادسرا ارجاع دادند. پزشکی قانونی با بررسی دوباره پرونده علت مرگ مقتول را گاز ناشی از اسیدپاشی اعلام کرد و نوشت این گاز باعث ایست ریوی در بیمار شده است. همچنین اعلام کرد ترانه در زمان ارتکاب جرم مسئول اعمال خود بوده است هرچند آثاری از مشکل روانی در او پدیدار شده که ممکن است ناشی از عمل خشنی باشد که مرتکب شده است.

 

به این ترتیب ترانه یک بار دیگر در شعبه 13 محاکمه می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: