تیم فوتبال / تیم پرسپولیس

یک سوپرایز عالی برای پرسپولیسی‌های قرمز دوست

یک سوپرایز عالی برای پرسپولیسی‌های قرمز دوست
کدخبر : 582620

بالاخره بعد کلی انتظار وضعیت سربازی هافبک پرسپولیس مشخص شد.

در حالی که گفته می شد میلاد سرلک از اول شهریور سرباز است و نمی تواند مقابل ذوب آهن بازی کند، شماره ۱۰ سرخ ها مشکلی برای همراهی تیم فوتبال پرسپولیس تهران ندارد.

از مدت ها قبل در رسانه ها خبر مشمول شدن میلاد سرلک رسانه ای شد و برهمین اساس گفته می شد سرلک از اول شهریور سرباز بوده و دیگر نمی تواند در ترکیب پرسپولیس به میدان برود و حضور این بازیکن در بازی با ذوب آهن که روز پنجشنبه ۲ شهریور برگزار می شود در هاله ای از ابهام قرار داشت.

جالب اینجاست برخی رسانه های رسمی مدعی شدند سرلک در لیست جدید امیر قلعه نویی نیست و میلاد سرلک و حسین پورحمیدی پاسپورت خود را به مسئولان فدراسیون تحویل نداده اند.

این خبر درحالی منتشر شد که خبرهای دریافتی حاکی از آن است که میلا سرلک چند روز قبل به همراه نفراتی چون علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی ترابی، سروش رفیعی و وحید امیری پاسپورت خود را به فدراسیون فوتبال تحویل داده و با توجه به این موضوع و دعوتش به اردوی بعدی تیم ملی تا ۳۰ سالگی مشمول نیست و می تواند روز چهارشنبه در ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب آهن نیز به میدان برود.

در تایید این مطلب همین قدر بدانید که مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر دیروز یک بار دیگر از سازمان لیگ استعلام گرفتند تا مشخص شود سرلک مشکلی برای همراهی پرسپولیس در بازی بعدی نخواهد داشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: