قیمت مرغ زنده امروز | قیمت 1 کیلو مرغ

قیمت مرغ گرم امروز چهارشنبه 1 شهریور | هر کیلو مرغ امروز چند؟

قیمت مرغ گرم امروز چهارشنبه 1 شهریور | هر کیلو مرغ امروز چند؟
کدخبر : 582702

جدیدترین قیمت مرغ کامل و گرم امروز چهارشنبه 1 شهریور چقدر است؟

قیمت مرغ بالاخره بعد از مدتها کاهشی شد. قیمت مرغ در طی ماه نوسان پیدا می کند. قیمت مرغ به 80 هزارتومان سقوط کرد. جدیدترین قیمت مرغ را در سایت شما و اقتصاد بخوانید. جزئیات بیشتر در خصوص قیمت مرغ را برای شما در ادامه آورده ایم.

 

قیمت مرغ کاهشی شد

 

رئیس جهاد کشاورزی تهران از توزیع روزانه ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ تن مرغ در تهران خبر داد و گفت: متوسط قیمت کنونی هرکیلو مرغ گرم ۸۰ هزارتومان است.

جبرئیل برادری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، میزان پرداخت تسهیلات به تمام بخش‌های کشاورزی از جمله صنایع تبدیلی و تکمیلی، شیلات و آبزیان، باغی، زراعی، گلخانه‌ای و دامی را در سال گذشته ۱۱۷۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سال گذشته با پرداخت این میزان تسهیلات به بخش کشاورزی، رتبه نخست استانی و ملی را بدست آورده‌ایم.

او میزان پرداختی تسهیلات به بخش کشاورزی این استان را تا آخر مرداد امسال مبلغ ۲۵۷ میلیارد تومان اعلام کرد.

برادری درباره تامین پروتئین استان تهران گفت: ضریب خوداتکایی تولید پروتئین را به ۱۲ درصد رسانده‌ایم و این عدد تا پایان امسال باید به ۱۵ درصد برسد.

او ادامه داد: ما باید حداقل ۳۰ درصد اقلام پروتئینی مورد نیاز استان تهران را از محل تولید داخل تامین کنیم. برادری درباره قیمت مصوب مرغ افزود: قیمت میانگین مرغ در استان تهران هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان است.

به گفته او، گوشت مرغ در میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میدان بهمن با قیمت مصوب عرضه می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با کسانی که گوشت مرغ را بالاتر از قیمت مصوب به مشتریان عرضه می‌کنند، برخورد می‌شود.

او درباره رتبه‌های تولید این استان در بخش کشاورزی گفت: استان تهران دارای رتبه‌های نخست تا چهارم تولید در بخش کشاورزی است.

برادری گفت:استان تهران در تولید شیر خام، ماهیان زینتی و ذرت علوفه‌ای رتبه دوم، در تولید سیب درختی رتبه سوم و در تولید تخم‌مرغ رتبه چهارم را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: