احمدی صدر خبر داد:

اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در بزرگراه آزادگان

اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در بزرگراه آزادگان
کدخبر : 582909

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از اجرای طرح ویژه ساماندهی معتادان متجاهر در اطراف بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: این طرح در چند مرحله و در یک بازه زمانی کوتاه مدت به اجرا در می آید.

به گزارش شماواقتصاد: دکتر احمد احمدی صدر با اعلام این خبر تصریح کرد: بزرگراه آزادگان به شکل کمربندی پایتخت، در مسیر شرق به سمت جنوب و در ادامه در مسیر غرب و شمال غربی تهران امتداد دارد که علاوه بر محل تلاقی چندین بزرگراه، در امتداد آزاد راه های تهران_ مشهد، تهران_ ساوه، تهران_ قم، تهران_ کرج و تهران _ شمال قرار گفته است.

وی با ابراز تاسف از اینکه بزرگراه آزادگان با مساحت گسترده محیطی، منجر به شکلگیری پاتوق معتادان متجاهر شده است، افزود: اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در این محور بزرگراهی، با همکاری شهرداری های مناطق مختلف از جمله ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۲ و غیره انجام می شود که اجرای این طرح ساماندهی از منطقه ۱۸ آغاز می شود.

احمدی صدر با اشاره به تردد بسیار خطرناک و خطر آفرین معتادان متجاهر در بخش میانی بزرگراه و حدفاصل گاردریل های وسط این مسیر طولانی گفت: متاسفانه معتادان متجاهر برای اینکه در این محیط به شکل دسترس ناپذیر تردد و اقدام به مصرف مواد مخدر کنند، در گاردریل های میانی بزرگراه آزادگان اسکان می یابند که همین مسئله باعث شده ساماندهی این افراد در این نقطه با خطر و سختی مواجه شود. از همین رو اقداماتی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین افزود: با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در تلاشیم نقاط بی دفاع شهری در بخشی از بزرگراه آزادگان را رفع کنیم تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در این مسیر باشیم.

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی یادآور شد: همکاران سازمان در گشت های فوریتی به طور مداوم در حال گشت زنی در محور بزرگراه آزادگان هستند تا در صورت مشاهده افراد بی خانمان و معتادان متجاهر، این افراد دچار آسیب های اجتماعی را به مراکز تخصصی هدایت کنند.

 

 

 

 نقل از شهر

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: