بازیگر سریال گاندو شهید شد | غم و اندوه خانواده بازیگر سریال گاندو غوغا کرد

بازیگر سریال گاندو شهید شد | غم و اندوه خانواده بازیگر سریال گاندو غوغا کرد
بازیگر سریال گاندو شهید شد | غم و اندوه خانواده بازیگر سریال گاندو غوغا کرد

سریال گاندو محصول محصول شبکه سه به کارگردانی جوانی افشار می باشد که فصل اول آن سال ۹۸ و فصل دوم از سال ۱۴۰۰ در حال پخش می باشد. سریال گاندو در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه در ژانر اجتماعی – اکشن و جنایی با حمایت (اطلاعات سپاه پاسداران) ساخته شده است. سریال گاندو توانست به سرعت در بین مردم جا باز کند. در یکی از قسمت های سریال گاندو نقش اصلی آن یعنی محمد شهید می شود.

بازیگر سریال گاندو شهید شد

دیگران چه می خوانند:

نقش محمد در فصل دوم سریال گاندو را وحید رهبانی بازی می‌کند. او متولد ۲۹ فروردین سال ۱۳۵۸ در تهران است و در رشته کارگردانی تئاتر از مدرسه ملی تئاتر کانادا فارغ التحصیل شده است. او از سال ۱۳۷۵ وارد دنیایی بازیگری شد و با ایفای نقش و کارگردانی چندین اثر نمایشی بیشتر شناخته شد.

در نهایت هم تلویزیون یک ماه پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم، بار دیگر فصل دوم گاندو را به کنداکتور برگرداند، تا این سریال ۳۷ قسمتی بدون درگیری و اختلاف با دولت دوازدهم پخش شود. هر چند پخش مجدد ان با انتقاد برخی از مسئولان دولت پیشین هم مواجه شد.

بازپخش این سریال ژانر اکشن - اجتماعی هر شب ساعت ۲۳ و ۳۵ دقیقه است و احتمالا تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت.  

قصه گاندو نیز در مورد نقش جاسوس‌ها در مذاکرات هسته‌ای و وزارت امور خارجه است. در بخش دیگر این سریال به ماجرای دخالت سرویس‌های جاسوسی و دیگر کشور در نوسانات ارزی سال‌های اخیر می‌پردازد. داستانی که سازندگان اش مدعی اند براساس واقعیت ساخته شده، اما مسئولان پیشین وزارت امور خارجه بر تخیلی بودن آن تاکید دارند.

در این سریال داریوش فرهنگ، خسرو شهراز، مجید نوروزی، پندار اکبری، علی افشار، اشکان دلاور، وحید رهبانی، سوگل طهماسبی، نسرین نکیسا، سیدمحمدجواد طاهری، علی نعمت اللهی، مهدی عبادتی، ناصر هاشمی، حمید متقی پور، امیرحسین ابراهیمی، عباس محمدی، محبوبه صادقی، شهرام قائدی، حسن میرباقری، محمد مختاری، امیریل ارجمند، شهرزاد کمال زاده، بهمن دان، حسن اسدی، سارا منجزی پور، رضا هاشمی، سیدمحمد نصر، عارفه لک، ستاره قطبی، کامو آبرام، امیر آرام، بهنود محمدی، مرتضی علی آبادی، پیمان دارابی، شاهد احمدلو، حسین پارسایی، بیاینا محمودی و پیام دهکردی نقش‌های اصلی را برعهده داشته اند.  

نقش محمد در فصل دوم گاندو را چه کسی بازی می‌کند؟

نقش محمد در سریال گاندو را وحید رهبانی بازی می‌کند. او متولد ۲۹ فروردین سال ۱۳۵۸ در تهران است و در رشته کارگردانی تئاتر از مدرسه ملی تئاتر کانادا فارغ التحصیل شده است. او از سال ۱۳۷۵ وارد دنیایی بازیگری شد و با ایفای نقش و کارگردانی چندین اثر نمایشی بیشتر شناخته شد.

اما ورودش به قاب تلویزیون به سال ۷۹ بر می‌گردد. او در این سا در سریال خاطره انگیز «خانه ما» به کارگردانی مسعود کرامتی بازی کرد و با بازیگران همچون گوهر خیر اندیش و رضا بابک هم بازی شد. او در سال ۱۳۸۲ هم با نقش آفرینی در سینمایی «دوئل» به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا درویش نخستین اثر سینمایی خود را بازی کرد.

او در سال ۸۹ تئاتری به نام «هدا گابلر» را روی صحنه برد که با انتقادات گسترده‌ای مواجه شد. در نهایت هم نه تنها این نمایش توقیف شد، بلکه سبب دوری او از عرصه بازیگری شد. اما وحید رهبانی بار دیگر با نقش آفرینی در سریال گاندو بازگشتی پر رنگ به عرصه تصویر داشت و پس از آن با نقش آفرینی در دو اثر سینمایی در جشنواره سی و نهم فجر و نامزدی در این جشنواره نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

بازیگر سریال گاندو شهید شد | غم و اندوه خانواده بازیگر سریال گاندو غوغا کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟