سریال پدر گواردیولا

زمان پخش سریال پدر گواردیولا | بازیگران سریال پدر گواردیولا

زمان پخش سریال پدر گواردیولا | بازیگران سریال پدر گواردیولا
کدخبر : 583040

سریال پدر گواردیولا اولین تجربه سعید نعمت‌الله در ژانر اجتماعی در شبکه نمایش خانگی است، که به عنوان یکی از کار‌های جدید این پلتفرم در حال عرضه است.

سریال پدر گواردیولا یک سریال در ژانر درام، رازآلود و اجتماعی است. کارگردان سریال پدر گواردیولا سعید نعمت الله می‌باشد. سریال پدر گواردیولا عنوان سریالی جدید در شبکه نمایش خانگی است که از مهران مدیری، حمید فرخ‌نژاد و هنگامه قاضیانی به عنوان بازیگران این سریال یاد می‌شود. مراحل ضبط این مجموعه به پایان رسیده و همچنان در حال آماده سازی نهایی است تا به انتشار برسد. زمان و روز پخش سریال پدر گواردیولا  از دوازدهم مرداد هر پنجشنبه است.

زمان پخش سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا اولین تجربه سعید نعمت‌الله در ژانر اجتماعی در شبکه نمایش خانگی است، که به عنوان یکی از کار‌های جدید این پلتفرم در حال عرضه است. سعید نعمت‌الله از کارگردانان جوان و با سلیقه سیمنا ایران به شمار می‌رود. از نمونه کار‌های او می‌توان به آثاری همچون عقیق، برادر جان، پشت بام تهران، مدینه و زیر پای مادر اشاره کرد.

نگارش فیلم نامه، سریال پدر گواردیولا برعهده سعید نعمت الله بوده است و در حال حاضر، مراحل فیلمبرداری و تدوین آن به پایان رسیده است. جواد نوروزبیگی نیز به‌عنوان تهیه کننده، سریال پر هزینه پدر گواردیولا شده است.

مهران مدیری، حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، علیرضا خمسه، سیامک صفری، امیر مهدی ژوله، علی اوجی، مریم بوبانی، مرجان گلچین، نسیم ادبی، سارا خوئینی ها، نرگس محمدی، محمد رضا علیمردانی، امیر رضا دلاوری، محمد رضا هاشمی، مصطفی حبیبی منش و… در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

دستمزد‌های نجومی بازیگران سریال پدر گواردیولا سرتیتر خبر‌ها شد. بهمن بابازاده یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی در توییتر خود نوشت که برای این سریال باید تیتر زد:

جالب است بدانید که در سینمای ما پول‌هایی خرج می‌شوند که شمارش اعداد آن یکی از سخت‌ترین کارها است. پرداخت دستمزد‌های هنگفت به بازیگران این سریال حاشیه‌ساز شده است.

انتظار می‌رود با توجه به حواشی حمید فرخ‌نژاد، پخش این سریال که فیلمبرداری آن در تیرماه 1401 به پایان رسید، دچار مشکل شود. اما طبق اخبار جدید آن و با توجه به پخش سریال سقوط با بازی حمید فرخ‌نژاد، پخش سریال پدر گواردیولا به زودی آغاز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: