افزایش سوددهی 95درصدی فولاد اکسین در پنج ماه ابتدایی سال 1402‌

افزایش سوددهی 95درصدی فولاد اکسین در پنج ماه ابتدایی سال 1402‌
افزایش سوددهی 95درصدی فولاد اکسین در پنج ماه ابتدایی سال 1402‌

به گزارش شماواقتصاد: مهندس علی محمدی به تشریح عملکرد و سودآوری این شرکت در پنج ماه ابتدایی سال جاری پرداخت و اظهار کرد: فولاد اکسین با ثبت رکوردهای تولیدی و آماده بکاری قابل توجه به افزایش سود 95 درصدی در پنج ماه ابتدایی 1402 نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست یافت.

وی افزود: میزان سود شرکت در پنج ماهه ابتدایی سال جاری 22 هزار و 191 میلیارد ریال سود بوده که این عدد در مدت مشابه سال گذشته 11 هزار و 355 میلیارد ریال ثبت شده است.

دیگران چه می خوانند:

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان تاکید کرد: روند سودآوری فولاد اکسین همواره با تلاش مجموعه کارگران و بدنه کارشناسی این شرکت ادامه دارد و به دنبال ثبت رکوردهای جدید در تولید و سودآوری هستیم.

محمدی همچنین به مقایسه سود این شرکت در مرداد امسال نسبت به مدت مشابه سال پیش اشاره کرد و افزود: فعالیت های تولیدی فولاد اکسین خوزستان در این دوره زمانی با افزایش 477 درصدی نسبت به مرداد 1400 همراه شد که یک رکورد کم سابقه در تاریخ فعالیت شرکت است.

وی با بیان اینکه نسبت به برنامه پیش‌بینی شده 53 درصد جلوتر هستیم، گفت: سود شرکت در مردادماه امسال، 5 هزار و 808 میلیارد ریال ثبت شده که این عدد در مرداد سال گذشته یک هزار و 6 میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان کرد: شرکت در پنج ماهه نخست امسال بهترین عملکرد در آماده بکاری عملیاتی(95 درصد)، بهترین رکورد توقفات فنی و کمترین توقفات خط تولید بدون احتساب توقفات ناشی از محدودیت انرژی را داشته است.

وی با بیان اینکه سبد تولید محصولات فولاد اکسین خوزستان با هوشمندی گسترش می‌یابد، از تنوع بخشی به سبد تولیدات، با هدف پوشش هر چه بیشتر تقاضای بازار و افزایش توان مانور این شرکت در بازاریابی و فروش و انطباق با نیازهای متنوع زنجیره ارزش، خبر داد.

محمدی با اشاره به اهمیت احداث مجتمع فولادسازی شرکت، عنوان کرد: بدون شک با احداث این پروژه و خودکفایی در تامین مواد اولیه خود، ضریب سوددهی به طور قابل توجهی افزایش می یابد.روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان

افزایش سوددهی 95درصدی فولاد اکسین در پنج ماه ابتدایی سال 1402‌

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟