در حکمی از سوی دکتر علی عسکری:

*پهلوانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج‌فارس شد*

*پهلوانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج‌فارس شد*
کدخبر : 583643

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در حکمی ضمن تقدیر از زحمات عماد مرعشی، عبدالکریم پهلوانی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت آپادانا خلیج‌فارس منصوب کرد.

به گزارش شماواقتصاد: در این حکم انتصاب که به امضای دکتر علی عسکری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس رسیده، آمده است: 

 «جناب آقای عبدالکریم پهلوانی، با عنایت به‌مراتب تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا منصوب می‌گردید.

لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه جناب آقای مرعشی در دوران مسئولیت قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمایم.

دوام توفیقات جنابعالی و همکاران عزیز آن شرکت را در خدمت به ملت شریف ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری از خداوند تعالی خواستارم.» 

دکتر پهلوانی، پیش‌تر مدیرعامل شرکت پالایش نفت آناهیتا، معاونت طرح‌های شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر، رئیس هیات مدیره صبا انرژی،‌ مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران، مدیریت مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه، مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و... بوده است.

پهلوانی دارای دکتری مدیریت صنعتی با گرایش تولید و عملیات از دانشگاه تهران است. همچنین از وی کتب و مقالات متعددی در حوزه مدیریت، مدیریت پروژه و صنعت پتروشیمی به چاپ رسیده و در پایگاه‌های معتبر علمی منعکس شده است.

 

 

 

روابط‌ عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: