دکتر احمدی صدر خبر داد؛

خدمات رسانی به یک هزار در راه مانده، در شش ماه نخست سال

خدمات رسانی به یک هزار در راه مانده، در شش ماه نخست سال
کدخبر : 583669

رئیس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از وظایف پایگاه های اجتماعی مناطق ۲۲گانه ارائه خدمات به افرادی است که به دلایل گوناگون رهسپار تهران شده اند و توان بازگشت به شهرشان را ندارند، گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار فرد در راه مانده به همت مددکاران پایگاه های اجتماعی مورد ارائه خدمات قرار گرفته اند.

به گزارش شماواقتصاد: دکتر احمد احمدی صدر با اعلام این خبر تصریح کرد: در شهر تهران ۲۸ پایگاه خدمات اجتماعی دایر است که تعدادی از این پایگاه ها در سطح مناطق ۲۲ گانه و بخشی نیز در مبادی ورودی تهران مانند پایانه های مسافربری زیر نظر سازمان در حال ارائه خدمات هستند.

وی افزود: پایگاه های خدمات اجتماعی در حوزه های گوناگون به منظور کاهش آسیب ها، مشغول ارائه خدمات هستند که یکی از جامعه هدف های این پایگاه ها، افراد در راه مانده است که گاها از شهرهای گوناگون به تهران سفر کرده اند اما به دلایلی توان بازگشت به مبداء را ندارند.

احمدی صدر خاطر نشان کرد: در راستای ارائه خدمات به افراد در راه مانده، با همکاری کمیته امداد حضرت امام (ره)، خیرین و تعاونی های مسافربری و مسئولان پایانه ها، بلیط سفر برای این افراد تهیه می شود.

وی افزود: گاها این افراد به دلیل مفقودی مدارک هویتی و بانکی، مشکلات اقتصادی، نداشتن بستگان و مشکلاتی از این دست، توان تامین هزینه ها و.... را ندارند که پس از تایید مددکاران از این خدمات بهره مند می شوند.

 رییس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در پایان بیان کرد: برخی از این افراد به دلایلی که نیاز به محل اسکان به شکل یک یا دو روز داشته باشند از سوی مددکاران پایگاه ها شناسایی و به مددسراها راهنمایی می شوند.

 

 

روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: