دکتر احمدی صدر خبر داد؛

شناسایی و رفع نقاط بی‌دفاع شهری بزرگراه آزادگان

شناسایی و رفع نقاط بی‌دفاع شهری بزرگراه آزادگان
کدخبر : 584346

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از اجرای طرح شناسایی و رفع نقاط بی دفاع شهری در سطح شهر تهران خبرداد.

به گزارش شماواقتصاد: دکتر احمد احمدی صدر گفت: حاشیه بزرگراه آزادگان به عنوان یکی از کلونی های آسیب زا است که موجب شده تا نقاطی از این محدوده به یک نقطه بی دفاع شهری تبدیل شود.

وی اظهار داشت: رفع نقاط بی دفاع شهری کمک بسزایی به کاهش آسیب های اجتماعی می کند و از سوی دیگر تردد آسوده شهروندان در سطح شهر را فراهم می کند.

دکتر احمدی صدر افزود: در سال جدید سامانه ثبت شناسایی و رفع نقاط بی دفاع شهری مورد بهره برداری قرار گرفته ؛ این سامانه به این شکل است که توسط خدمات اجتماعی شهرداری مناطق ۲۲گانه نقاط بی دفاع شهری مانند نشانی، تصویر و شرح موضوع شناسایی و  ثبت می شود و توسط شهرداری مناطق اقدام به رفع نقطه بی دفاع شهری خواهد شد.

وی ادامه داد: با راه اندازی این سامانه از ابتدای سال جاری ۹۳ نقطه بی دفاع شهری شناسایی شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: رفع نقاط بی دفاع شهری مشارکت همگانی را می طلبد به طوری که شناسایی این نقاط از سوی کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی مناطق ۲۲گانه انجام می شود که برای رفع آن باید سایر زیر مجموعه های مدیریت شهری ورود کنند.

 

 

 

روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: