بازنشستگان | همسان‌سازی بازنشستگان

بلاتکلیفی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان داد مجلس را درآورد

بلاتکلیفی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان داد مجلس را درآورد
کدخبر : 585765

یک عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش شما واقتصاد : احمد نادری در جلسه علنی نوبت سوم ( یکشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به رئیس جمهور: لزوم حذف یا رفع مشکلات موجود سامانه رهتاب مختص زنجیره فروش گوشت مرغ. همچنین تذکر به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم بازدید از مناطق کشاورزی شهرستان‌های شاهین شهر، میمه و برخوار به منظور برآورد و پرداخت خسارت ناشی از قطع ناگهانی آب.

تذکر جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت به همراه ۱۵ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تعیین تکلیف روستاهای حاشیه رودخانه سفیدرود. همچنین تذکر به همراه ۱۳ نفر از نمایندگان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: لزوم ارتقاء علمی دانشگاه گیلان و جلوگیری از حذف نیروهای انقلابی از بدنه مدیریتی دانشگاه.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۳۰ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر کشور: لزوم حل مشکلات حفاظتی و امنیتی حرم شاهچراغ.

تذکر احمد محرم‌زاده نماینده اهر به همراه ۳۶ نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم رسیدگی به عدم پرداخت خسارت کشاورزان توسط صندوق بیمه کشاورزی.

تذکر فتح الله توسلی نماینده بهار به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان اقتصادی و افزایش نظارت بر قیمت‌ها.

تذکر صمدالله محمدی نماینده بافت به همراه ۴۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت اصلاح و بازگرداندن لایحه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان.

تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ به همراه ۴۰ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تعیین تکلیف معلمان خرید خدمت و فراهم کردن شرایط استخدام دائم آنها. همچنین تذکر به همراه ۴۷ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت افزایش توجه به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری، کشوری و تأمین اجتماعی.

تذکر علی جدی نماینده شیروان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در پرداخت کامل مطالبات کشاورزان.

تذکر محمدرضا احمدی نماینده رشت به همراه ۱۳ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر کشور: لزوم تحقق وعده بسته شدن سایت زباله سراوان.

تذکر محمدحسن آصفری نماینده اراک به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت رسیدگی به کمبود سویا جهت مرغداری‌ها.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۱۳ نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت تسریع در تعیین تکلیف آزادراه ایزدخواست فارس به اصفهان.

تذکر حسین حق‌وردی نماینده شهریار به همراه ۱۵ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تسریع در شروع عملیات اجرایی انتقال آب به شهرستان‌های شهریار و ملارد.

تذکر فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین به همراه ۳۳ نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم اجرای مصوبات قانون بودجه و جوانی جمعیت در خصوص پرداخت ودیعه وام ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی برای خانواده‌های سه فرزندی و بیشتر مشمول این قوانین توسط بانک‌های عامل.

تذکر کمال حسین‌پور نماینده پیرانشهر به وزیر تعاون: ضرورت احداث مجتمع فرهنگی ورزشی کارگران در شهرستان پیرانشهر. همچنین تذکر به وزیر نیرو: ضرورت تسریع در تکمیل شبکه فاضلاب و ارتقاء کیفیت تصفیه‌خانه پیرانشهر. همچنین تذکر به رئیس جمهور: ضرورت تأمین نیرو و تجهیزات مورد نیاز اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیرانشهر. همچنین تذکر به وزیر نیرو: ضرورت احداث تصفیه‌خانه فاضلاب برای شهرستان‌های حوزه انتخابیه. همچنین تذکر به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت جبران عقب‌ماندگی و کمبود فضای آموزشی در سه شهرستان میرآباد، سردشت و پیرانشهر.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر به وزیر علوم: لزوم دستور اقدام جهت حفظ و پایدار ماندن موسسه آموزشی سپهر خورزوق در استان اصفهان.

تذکر جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی نماینده رشت به همراه ۲۱ نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم افزایش دقت در تنظیم بازار برنج و جلوگیری از توزیع برنج وارداتی در فصل برداشت برنج.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به وزرای کشور، امور اقتصادی و دارایی: ضرورت تسریع در واریز عوارض ارزش افزوده سهم شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور.

تذکر کمال حسین‌پور نماینده پیرانشهر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش هزینه‌های دندانپزشکی برای دهک‌های پایین جامعه. همچنین تذکر به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت مطالبات گندمکاران و اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از معطلی گندمکاران در زمان تحویل گندم به سیلوها. همچنین تذکر به رئیس جمهور: ضرورت برخورد با دستگاه‌ها، ادارات و بانک‌هایی که ارائه خدمات آنها منوط به دریافت کپی مدارک هویتی است. همچنین تذکر به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی: ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای تأمین به موقع داروی مورد نیاز کشور و ساماندهی بازار دارو.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر:

  • رضا
    0

    سلام، خطا به نمایندگان مجلس، بهتر نیست منبعد به جای تصویب قانون و مصوبه و پیشنهاد و تذکرو... پای مصوبات و.... قبلی بایستید و تا اجرا شدن آنها.
    اینکه شماها پی از بررسی و تحقیق و بحث اقدام به صدور قانون،. مصوبه و... می کنید و مجریان اجرایی کشور با تمسخر از هر گونه اقدامی خودداری می کنند.
    کار شماها چه ارزشی دارد به جزء صرف وقت و هزینه گزاف و...