مدیرعامل شرکت مهندسی آب فاضلاب کشور:

تهران دو سال سخت را بدون مشکل تامین آب سپری کرد

تهران دو سال سخت را بدون مشکل تامین آب سپری کرد
کدخبر : 585934

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تمجید از نحوه مدیریت تامین و توزیع آب استان تهران، گفت: با وجود خشکسالی‌های چند سال اخیر به‌ویژه دو سال گذشته، آبرسانی به مردم این استان بدون مشکل و هیچ محدودیتی انجام شده است.

به گزارش شماواقتصاد: هاشم امینی در آیین تجلیل و قدردانی از مدیران و خادمان شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرایط تنش آبی این استان در دو سال گذشته را حتی سخت‌تر و دشوارتر از تنش آبی اوایل دهه ۱۳۸۰ عنوان و تصریح کرد: با این حال، فعالیت شبانه‌روزی و تلاش مجموعه کارکنان آبفای استان تهران موجب شده است با وجود افزایش مطالبه‌گری‌های مردم، جمعیت این استان دغدغه‌ای از نظر تامین مناسب آب و جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب نداشته باشند.

وی آبرسانی بی‌وقفه و پوشش افزون‌بر ۸۰ درصدی خدمات جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب در تهران را مرهون ظرفیت‌های مناسب نیروی انسانی فعال در شرکت آب و فاضلاب استان تهران دانست و افزود: عملکرد این شرکت در زمینه تامین، توزیع و مصرف آب به‌گونه‌ای است که این فرصت آموزشی را برای شاغلان شرکت‌های آب و فاضلاب سایر استان‌ها فراهم می‌کند تا از تجربه‌ها و آخرین یافته‌های علمی و فنی آبفای استان تهران بهره ببرند. 

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سپس با اشاره به گذشت ۳۳ سال از تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب، فلسفه تشکیل این شرکت‌ها را تامین، تصفیه، توزیع  آب شرب و ایجاد خطوط انتقال و جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب برشمرد و افزود: به دلیل نیازهای دائمی مردم به این خدمات، وجود شرکت‌های آب و فاضلاب ضروری و فعالیت این شرکت‌ها توقف‌ناپذیر است و اگر تفکر و ایده و اراده بالنده، پیش‌رونده و سازنده خدمات‌رسانی به مردم در این شرکت‌ها تزریق شود، آثار و برکت‌های آن در همه جا جاری و ساری خواهد بود.

وی آبرسانی را خدمتی انسانی و اخلاقی به تمام مردم با هر دین و آیین و نژاد و اعتقادی خواند و اظهار داشت: به لحاظ ماهیت خدمات آب و فاضلاب و احتمال وقوع حوادث و اتفاقات در شبکه، فعالان این صنعت با کار سخت و پراسترس شبانه‌روزی مواجه هستند و بناراین، تقویت روحی کارکنان صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است.

امینی برگزاری آیین‌هایی نظیر آیین تجلیل و قدردانی از مدیران و خادمان شرکت آب و فاضلاب استان تهران را اقدامی شایسته و موثر در تقویت روحی کارکنان این صنعت دانست و تصریح کرد: در این گونه آیین‌ها باید خانواده کارکنان نیز حضور داشته باشند تا از اهمیت و سختی کار آنان آگاه شوند.

وی با اشاره به برنامه شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای اجرای طرح جانشین‌پروری در این شرکت، از ایده اجرای این طرح استقبال و ابراز امیدواری کرد: این شرکت روز به روز بالنده‌تر و پویاتر در جهت دسترسی به اهداف خود حرکت کند. 

آیین تجلیل و قدردانی از مدیران و خادمان شرکت آب و فاضلاب استان تهران به منظور شکرگزاری به درگاه ایزد منان در توفیق خادمان مردم در مجموعه این شرکت برای گذر موفق از تابستان گذشته و دستاوردهای ارزشمند دیگر این مجموعه ازجمله موفقیت در سقایی جمعیت میلیونی زائران اربعین حسینی، انتخاب به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی در محور اجرای مصوبه‌های سفرهای استانی ریاست جمهوری و نیز شرکت برتر در حوزه پیشبرد طرح‌های اولویت‌دار ترتیب یافت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: