چه خبر از مسکن ۲۵ متری | واحدهای مسکن ملی چند متری است؟

چه خبر از مسکن ۲۵ متری | واحدهای مسکن ملی چند متری است؟
چه خبر از مسکن ۲۵ متری | واحدهای مسکن ملی چند متری است؟

به گزارش شما و اقتصاد : مسکن ۲۵ متری که چندی پیش صحبتش همه جا بود و اکثرا مسکن ۲۵ متری را محال میخواندن و از ساخت  احتمالی مسکن ۲۵ متری تعجب کرده بودن تا اینکه مسئولین ماجرای مسکن ۲۵ متری را گردن نگرفتند و همچنان ماجرای تکذیب مسکن ۲۵ متری ادامه دارد.

 

دیگران چه می خوانند:

در جدیدترین مورد حسین جنتی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در این باره گفته است: در هیچ کدام از پروژه‌های ساخت مسکن، ساخت‌وساز مسکن ۲۵ متری را در برنامه نداریم و ضمن تکذیب این موضوع به شدت با این رویکرد در تهران مخالفیم.

 

وی افزود: ساخت پروژه‌های مسکن کوچک مقیاس در برنامه دولت نیست و در مسکن ملی هم مطابق با آورده مردمی و توان اقشار و دهک‌های مختلف ساخت مسکن را دنبال و کوچکترین مقیاس تحویلی مسکن، ۵۵ متری خواهد بود.

 

جنتی از تلاشهای مستمر این اداره کل برای افتتاح دو هزار واحد مسکونی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این افتتاح ملزم به عزم دستگاههای خدمات رسان است.

 

وی متراژهای واحدهای منهضت ملی مسکن در حال ساخت استان تهران را ۵۵، ۶۵، ۸۵، ۷۵ و ۹۰ متر مربع اعلام کرد و از متقاضیان خواست در این خصوص نگران نباشند.

 

به گزارش تسنیم، اواسط مهرماه امسال نیز وزارت کار طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مطالبه مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به‌عنوان همراه در دیدار یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشت، تسهیل و حمایت از تشکیل تعاونی‌های مسکن بود که با توجه به انطباق با مأموریت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت مردمی سیزدهم مورد تأیید آقای وزیر قرار گرفت.

 

با توجه به اینکه ساخت مسکن و به‌ویژه ورود به جزییاتی چون متراژ و نقشه آن در حوزه مأموریت‌های وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچ‌گاه اعلام و اعمال نظری در این زمینه نداشته و این ادعا قویاً تکذیب می‌شود.

چه خبر از مسکن ۲۵ متری | واحدهای مسکن ملی چند متری است؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟