خودرو های وارداتی | سامانه یکپارچه

فوری: متقاضیان خودروهای وارداتی حتما بخوانند

فوری: متقاضیان خودروهای وارداتی حتما بخوانند
کدخبر : 585958

از دیروز سامانه یکپارچه خودرو باز است و متقاضیا خودروهای وارداتی میتوانند برای انتخاب خودروی خودر اقدام کنند مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: متقاضیان خودروهای وارداتی، باید در ترتیب انتخاب‌های خود دقت کنند.

به گزارش شما و اقتصاد : از دیروز ۲ مهر سامانه یکپارچه به مدت ۳ روز باز شده است و متقاضیان خودروهای وارداتی برای انتخاب خودروهای وارداتی خود اقدام کنند مهدی تقدسی با اشاره به نحوه تخصیص خودرو در سامانه خودروهای وارداتی، گفت: متقاضیان این مرحله، مجاز به انتخاب ۳ خودرو هستند؛ انتخاب نخست متقاضیان مهمترین انتخاب است، در ابتدا سامانه به ترتیب اولویت متقاضی، انتخاب نخست را بررسی و در صورت داشتن ظرفیت، تخصیص خودرو صورت می‌گیرد لذا ابتدا همه انتخاب‌های نخست بررسی و فرآیند تخصیص انجام می‌پذیرد.

 

وی با بیان اینکه متقاضیان باید در ترتیب انتخاب‌های خود دقت کنند، افزود: در صورت باقی ماندن ظرفیت، انتخاب دوم بررسی و در صورتی که خودرویی باقی مانده باشد، انتخاب سوم بررسی و فرآیند تخصیص صورت می‌گیرد و در غیر این صورت، عدم تخصیص در صفحه شخصی (پروفایل متقاضی) نمایش داده می‌شود.

 

سامانه یکپارچه در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده است" آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در مرحله اول ثبت نام نموده و اولویت آن‌ها مشخص شده می‌رساند، سامانه صرفاً جهت انتخاب خودروها از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ در دسترس است".

 

مدیران خودور ام وی ام(صفحه خبر-میان مطلب)

در این مرحله متقاضیان می‌توانند سه اولویت از سبد محصولات اعلامی زیر را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان قبلی می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: