وام مسکن | پرداخت وام مسکن

افزایش وام مسکن این افراد | اهدای ۵۰۰ هزار زمین به این افراد

افزایش وام مسکن این افراد | اهدای ۵۰۰ هزار زمین به این افراد
کدخبر : 585966

تا پایان سال ۵۰۰ هزار فقره زمین روستایی به مردم تقدیم میکنیم و ۵۰۰ هزار قطعه زمین در شهرها تقدیم خواهد شد.وزیر راه گفت: امروز در دولت مصوبه وام ارزان برای بهسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تصویب شد و میزان وام از ۲۰۰ میلیون به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش شما و اقتصاد : در چند سال اخیر وام مسکن به بسیاری از مردم برای خانه دار شدن کمک کرده است.وام مسکن شرایط خاص خودش را دارد.به افرادی که واجد شرایط باشند وام مسکن تعلق میگیرد‌.بازسازی مسکن و بافت فرسوده از موارد ضروری و مهم است. در شرایط کنونی بازار مسکن، توان خرید مردم کاهش یافته است و به همین جهت بهسازی مسکن کمک بزرگی به حساب می‌آید. به خصوص مسکن روستایی و شهرهایی که زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت دارند.

 

وزیر راه گفت: امروز در دولت مصوبه وام ارزان برای بهسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تصویب شد و میزان وام از ۲۰۰ میلیون به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافت و تعداد این تسهیلات نیز از ۲۰۰ هزار فقره به ۳۵۰ هزار فقره افزایش یافت.

 

 

وزیر راه گفت: در سفر اخیر به ارمنستان توافقات خوبی داشتیم و قرارداد احداث راه مواصلاتی از مرز ایران تا ایروان توسط بخش خصوصی به ارزش ۲۱۰ میلیون دلار امضا شد. ​

 

مهرداد بذرپاش اظهارکرد: ماه آینده نیز خبرهای خوبی خواهیم داشت که بخش خصوصی در سایر کشورهای منطقه قرارداد منعقد کردند.​

 

وی اضافه کرد: امروز در دولت مصوبه وام ارزان برای بهسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تصویب شد و میزان وام از ۲۰۰ میلیون به ۳۵۰ میلیون تومان افزایش یافت و تعداد این تسهیلات نیز از ۲۰۰ هزار فقره به ۳۵۰ هزار فقره افزایش یافت.

 

بذرپاش گفت: هم‌چنین تا پایان سال ۵۰۰ هزار فقره زمین روستایی به مردم تقدیم میکنیم و ۵۰۰ هزار قطعه زمین در شهرها تقدیم خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: