رتبه‌بندی معلمان بازنشسته | مطالبات معلمان

اخبار فرهنگیان | پرداخت فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته در آبان

اخبار فرهنگیان | پرداخت فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته در آبان
کدخبر : 586246

علی فرهادی گفت: فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته آبان پرداخت خواهد شد.

به گزارش شما واقتصاد : رفع موانع اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان بازنشسته اهمیت زیادی دارد.  کمیته فنی حل‌وفصل موانع اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان بازنشسته دست به کار شد. موضوع پرداخت مطالبات معلمان و مطالبات مربوط به رتبه بندی معلمان بازنشسته از موضوعات مورد توجه معلمان بوده است.

علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش عصر امروز در گفت و گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی از پرداخت حق‌التدریس معوقه معلمان خبر داد.

وی با بیان اینکه مرحله اول سرانه مدارس و همچنین مطالبات رتبه‌بندی معلمان شاغل پرداخت شده است، گفت: فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته هم آبان پرداخت خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: در رتبه‌بندی تقریباً هر آنچه از معلمان شاغل شرایط داشتند، به آنها رتبه تعلق گرفت و در احکام‌شان هم اعمال کردیم.

وی درباره بازنشستگان فرهنگی که مشمول رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: آموزش و پرورش تمام تکالیفش برای فوق‌العاده رتبه‌بندی این افراد را انجام داده است و کسورات را به صندوق بازنشستگی واریز کرده است؛ صندوق بازنشستگی هم باید بلافاصله احکام آنها را صادر کرده و معوقات شأن را پرداخت کند که فکر کنم در این یک ماه انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: