قیمت خودرو | بازار خودرو

اخبار خودرو | آخرین خبر از بازار خودرو | تغییرات قیمت خودرو در بازار امروز

اخبار خودرو | آخرین خبر از بازار خودرو | تغییرات قیمت خودرو در بازار امروز
کدخبر : 586522

آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک و تارا دنده‌ای به ترتیب ۷۸۵ میلیون و ۶۷۰ میلیون تومان است.

به گزارش شما و اقتصاد : قیمت خودرو همچنان در حال تغییر است. قیمت خودرو بی ربط به نرخ دلار نیست.همچنین واردات خودرو نیز روی قیمت خودرو تاثیر میگذارد.قیمت خودرو را در بازار امروز ببینید.

تارا یک خودروی سدان کوچک است که توسط شرکت ایران‌خودرو در ایران تولید می‌شود. این خودرو با طراحی جذاب و مدرن، به عنوان یک گزینه اقتصادی و مناسب برای خریدارانی که به دنبال یک خودروی کوچک و شهری هستند، معرفی شده است.

 

آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک و تارا دنده‌ای به ترتیب ۷۸۵ میلیون و ۶۷۰ میلیون تومان است.

قیمت تارا اتوماتیک صفر

قیمت تارا اتوماتیک V۴ صفر ۱۴۰۲ در بازار آزاد، ۸۶۰ میلیون تومان است. این محصول را ایران خودرو به تازگی معرفی کرده است و با قیمت کنونی گران‌ترین سواری تولید داخلی بازار است.

 

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در بازار ۷۸۵ میلیون تومان است که اختلاف ۲۹۵ میلیونی با قیمت کارخانه دارد.

قیمت ماشین تارا اتوماتیک صفر مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تارا دنده‌ای صفر

قیمت تارا دنده‌ای صفر در بازار ۶۷۰ میلیون تومان است تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز در بازار آزاد ۶۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد با قیمت‌های کنونی بازار و کارخانه اختلاف این دو بیش از ۲۷۰ میلیون تومان است.

تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ صفر نیز در بازار خودرو ۶۴۰ میلیون تومان است.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده‌ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده‌ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است.

معرفی خودروی تارا

خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است. تارا دنده‌ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می‌شود.

صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می‌کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری‌ها مناسب محسوب می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: