اولین تلویزیون وایرلس OLED ال‌جی در فهرست برترین نوآوری‌های سال 2023 نشریه تایم

اولین تلویزیون وایرلس OLED  ال‌جی در فهرست برترین نوآوری‌های سال 2023 نشریه تایم
کدخبر : 586568

تلویزیون SIGNATURE OLED M 97-Inch ال‌جی با امکان انتقال بی‌سیم داده در لیست برترین تلویزیون‌ها قرار گرفت.

به گزارش شماواقتصاد: این هفته، نشریه تایم فهرست سالانه بهترین اختراعات خود را معرفی کرد و  LG SIGNATURE OLED M اولین تلویزیون 97 اینچی ال‌جی را در فهرستی شامل 200 نوآوری خارق العاده که زندگی ما را تغییر می دهند قرار داد.  تلویزیون LG SIGNATURE OLED M که در آگوست گذشته در  برخی بازارها عرضه شد اولین تلویزیون OLED جهان با 4K 120  هرتز با اتصال بی‌سیم است و در مدل‌های 97، 83 و 77 اینچی در دسترس است.
LG-SIGNATURE-OLED-M-03

فهرست بهترین اختراعات سال 2023 TIME توسط نامزدهایی از سردبیران و خبرنگاران تایم در سراسر جهان، و از طریق فرآیند درخواست آنلاین، با توجه ویژه به زمینه‌های در حال رشد مانند هوش مصنوعی، انرژی سبز و پایداری تهیه شده است. هر یک از موارد کاندید شده برای افزوده شدن به لیست بر اساس تعدادی عوامل کلیدی از جمله اصالت، کارآمدی، بلند پروازی و تأثیر محصول، ارزیابی می شوند. می‌توانید فهرست کامل را در اینجا مشاهده کنید:  time.com/best-inventions-2023 

سردبیران TIME درباره فهرست جدید نوشتند: "نتیجه حاصل شده فهرستی از 200 اختراع پیشگامانه (و 50 اختراع ویژه) شامل قدرتمندترین ابررایانه جهان، یک فضای سرگرمی کاملاً جدید و متفاوت و یک شکل ظاهری جدید است که نحوه زندگی، کار، گیمینگ و فکر کردن ما به ممکن‌ها و غیر ممکن‌ها را تغییر می‌دهد."

LG SIGNATURE OLED M با پشتوانه یک دهه نوآوری در زمینه OLED تجربه خارق‌العاده و منحصر به فردی از تماشا را ارائه کرده و گواهی بر توانمندی‌های طراحی و فنی ال‌جی است. LG SIGNATURE OLED M یک جعبه اتصال صفر دارد که آن را قادر می‌سازد ویدیو و صدای با کیفیت بالا را به صورت بی‌سیم به صفحه نمایش 4K 120 هرتز منتقل کند و اطراف صفحه نمایش را از آشفتگی‌های بصری حاصل از کابل‌ها و دستگاه‌های جانبی تلویزیون پاک کند. راهکار وایرلس LG SIGNATURE OLED M به معنای واقعی کلمه یک نوآوری است و یک گام مهم در تکامل تلویزیون‌ها محسوب می‌شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LG SIGNATURE OLED M، به LG.com مراجعه کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: