افزایش قیمت کرایه تاکسی | کرایه تاکسی

افزایش قیمت کرایه تاکسی در تهران به یک شرط!

افزایش قیمت کرایه تاکسی در تهران به یک شرط!
کدخبر : 586576

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران در مورد افزایش نرخ ۱۰ تا ۱۵ درصدی کرایه تاکسی‌های پایتخت در زمان بارش برف و باران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شما واقتصاد : جعفر تشکری هاشمی در مورد افزایش قیمت کرایه تاکسی در زمان بارش برف و باران گفت: در مورد مکانیزم نرخ‌گذاری تاکسی‌های سطح شهر باید اعلام کنم که در مصوبه شورای شهر تهران در امسال برای روزهای خاص مثل زمانی که با شدت بارندگی مواجه هستیم به خصوص در معابری که در زمان بارش دچار ترافیک‌های سنگین می‌شوند حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش نرخ در مصوبه پیش‌بینی شده که این افزایش صرفا از طریق سازمان تاکسیرانی و با نظارت آنها و صرفاً در زمان قید شده انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه رانندگان تاکسی نمی‌توانند این افزایش نرخ را رأسا انجام دهند، افزود: سازمان تاکسیرانی موظف است اینگونه خطوط و شرایط را بررسی کند و این اجازه افزایش نرخ کرایه را تنها برای مقطع زمانی بارش‌ها بدهد.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران اظهار کرد: در تهران در زمان بارش برف و باران شاهد افزایش ترافیک در معابر و در نتیجه تأخیرهای زیاد خودروها هستیم و این مصوبه باعث افزایش انگیزه رانندگان تاکسی برای فعالیت در خطوط در زمان بارش‌ها می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: