قیمت خودرو | بازار خودرو

اخبار خودرو| کاهش قیمت خودرو ساینا در بازار | جدول قیمت

اخبار خودرو| کاهش قیمت خودرو ساینا در بازار | جدول قیمت
کدخبر : 586607

ارزیابی‌‌ها از نوسان قیمت محصولات سایپا در بازار امروز 13 آبان 1402 حکایت دارد، بطوریکه نیمی از سایپایی‌ها امروز رشد قیمت داشتند و نیم دیگر با افت راهی بازار شدند.

به گزارش شما و اقتصاد : قیمت خودرو همچنان در حال تغییر است. قیمت خودرو بی ربط به نرخ دلار نیست.همچنین واردات خودرو نیز روی قیمت خودرو تاثیر میگذارد.قیمت خودرو را در بازار امروز ببینید.

 رصد بازار نشان‌ می‌دهد تغییر کانال قیمت دلار در بازار امروز بر افت قیمت خودرو اثرگذار بوده است و توانسته در کنار پرطرفدارهای ایران خودرو، سایپایی‌ها را هم کاهشی کند.

براساس ارزیابی‌ها «ساینا دنده‌ایS» در بازار امروز بیشترین افت قیمت را تجربه کرد و با کاهش 3 میلیونی راهی بازار شد.

 

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ای R»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» بدون تغییر در بازار 595 میلیون تومان قیمت گذاری شد.   خانواده کوییک هم امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 347 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم بدون تغییر 347 میلیونی ماند.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز خانواده تیبا در بازار افت یک میلیونی داشتند و با این شرایط «تیبا صندوقدارSX» در بازار 334 میلیون تومان گذاری شد و «تیبا هاچ‌بک» هم با 344 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

 
 

از سوی دیگر «ساینا دنده‌ایS» امروز بیشترین افت قیمت را تجربه کرد و با کاهش 3 میلیونی در بازار 337 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: