دکتر احمدی صدر خبر داد؛

نظارت ویژه و شبانه روزی بر نحوه خدمات رسانی مددسراهای پایتخت

نظارت ویژه و شبانه روزی بر نحوه خدمات رسانی مددسراهای پایتخت
کدخبر : 586646

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از نظارت ویژه و شبانه روزی با هدف خدمات رسانی مطلوب تر به مددجویان مددسراهای کلانشهر تهران خبر داد و گفت: با آغاز فصل سرما و پذیرش بیش از پیش بی سرپناهان و آسیب دیدگان اجتماعی در مددسراها(گرمخانه ها) و برای خدمات رسانی هر چه مطلوب تر به مددجویان، از سوی ناظران این سازمان به شکل ویژه و شبانه روزی، نظارت‌های کلی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش شماواقتصاد: دکتر احمد احمدی صدر در این باره اظهار کرد: با آغاز فصل سرما شاهد حضور بیش از پیش افراد آسیب دیده و در معرض آسیب در ۲۰ مددسرای کلانشهر تهران هستیم که بحث فراهم کردن امکانات اعم از تخت برای استراحت، استحمام، لوازم بهداشتی، تغذیه در سه وعده و... مورد بررسی ویژه قرار گرفته است.

وی افزود: یکی از اقدامات صورت گرفته ابلاغ برنامه غذایی به مددسراها است تا بر اساس لیست جدید غذا برای مددجویان فراهم شود.همچنین در نظارت‌های شبانه روزی، میزان خدمات رسانی از سوی مددسراها به مددجویان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: یکی از اهداف این بازدیدهای شبانه روزی، پایش ظرفیت مراکز و نحوه ساماندهی مددجویان از طریق  گشت های حامی در این مددسراهاست.

دبیر قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران تصریح کرد: این نظارت شبانه روزی ویژه تا پایان سال جاری به شکل مداوم از سوی ناظران سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران به اجرا در خواهد آمد.

 روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: