رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان

رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان
رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان

به گزارش شماواقتصاد: به همین ترتیب بهمن موتور در دسته خودروهای سواری SUV فیدلیتی پرستیژ و دیگنیتی پرستیژ را می‌‎آورد. فیدلتی پرستیژ با موتور ۱۶۰۰ توربوشارژ به زودی به بازار می‌آید و می‌تواند نظر دوست‌داران فیدلیتی را جلب کند و در خصوص خودروهای سدان، ریسپکت به اصفهان می‌رود.

پیکاپ آفرود G9 نیز دیگر محصول بهمن موتور است که در این نمایشگاه معرفی می‌شود. این آفرود بلندقامت با 195 اسب بخار که خط تولید آن از ابتدای مهرماه آغاز به کار کرده در ماه‌های آتی آماده ارائه به بازار خواهد بود؛ به همین ترتیب وانت پرطرفدار کاپرا، در کنار ون باری اینرودز از دیگر محصولات حاضر در این نمایشگاه هستند.
گروه_بهمن_کشنده

دیگران چه می خوانند:

شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تجاری‌سازان گروه بهمن نیز با کشنده امپاور BD500 و کشنده460 FAW، کامیون امپاور BD300، فورس 12تن و فورس 6تن حضور پیدا می‌کنند و محصول ویژه تجاری گروه بهمن در این نمایشگاه یک کشنده با 560 اسب بخار است که برای اولین بار در اصفهان معرفی خواهد شد.
گروه_بهمن

ایران دوچرخ که ساخت انواع موتورسیکلت برقی و بنزینی را در گروه بهمن برعهده دارد با انواع موتورسیکلت‌ها حضور پیدا می‌کند که مورد توجه علاقمندان موتورسیکلت قرار خواهد گرفت.

شرکت اسنا نیز با اتوبوس 18متری خود به اصفهان می‌رود تا مدرن‌ترین اتوبوس شهری ایران در معرض دید مدیران شهری و شهروندان اصفهان قرار گیرد.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از 16 الی 19 آبان 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان از ساعت ۱۱ الی ۱۸ برگزار خواهد شد.

 

 

رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟