یارانه معیشتی | واریز یارانه

اخبار اقتصادی ‌| این واریزی همه را سوپرایز کرد | تاریخ برداشت واریزی

اخبار اقتصادی ‌| این واریزی همه را سوپرایز کرد | تاریخ برداشت واریزی
کدخبر : 586930

یارانه کمک معیشتی آبان ماه ۱۴۰۲ نیز همچون ماه‌های گذشته بیستم آبان‌ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

به گزارش شما واقتصاد : یارانه کمک‌معیشتی مرحله ۱۵۳، بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبق معمول ماه‌های گذشته روز شنبه بیستم آبان ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه، بیست‌ویکم آبان‌ماه قابل برداشت خواهد بود.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آن‌ها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی‌مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

همچنین در صورتی که مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از یارانه به عنوان کالابرگ استفاده شود و از ۱۱ قلم مرتبط با این طرح خریداری شود، مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به یارانه فرد اضافه خواهد شد.

سرپرست هر خانوار می‌تواند در آدرس hemayat.mcls.gov.ir دهک اقتصادی خانوار و توضیحات در خصوص علت دریافت یا عدم دریافت یارانه را به همراه اسامی اعضای خانوار خود ببیند. با کمک این سامانه اطلاعات زیادی درباره رایانه دریافتی دست خواهید آورد. این سامانه به منظور سر و سامان دادن به وضعیت متقاضیان دریافت یارانه و جاماندگان حمایت معیشتی راه اندازی شده است.

امکان مراجعه به سامانه حمایت معیشتی و انجام اعتراض از این طریق برای همه کسانی که تصور می‌کنند به اشتباه از طرح هدفمندی یارانه‌ها حذف شده و یا در واجدین شرایط یارانه معیشتی قرار نگرفته‌اند، وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: