سامانه یکپارچه خودرو | بازگشایی سامانه یکپارچه

اخبار خودرو| محصولات دور جدید سامانه یکپارچه خودرو معرفی شدند| جزییات

اخبار خودرو| محصولات دور جدید سامانه یکپارچه خودرو معرفی شدند| جزییات
کدخبر : 587009

قرار است به زودی در دور جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت های خودروساز محصولات جدید خود را بفروش برسانند.

به گزارش شما و اقتصاد: سامانه یکپارچه خودرو یک سامانه برای ثبت نام خودرو است. در سامانه یکپارچه خودرو میتوان از قیمت خودرو های مورد نظر آگاه شد.همچنین در سامانه یکپارچه خودرو خودروهای وارداتی نیز عرضه میشود برای اطلاعات بیشتر از سامانه یکپارچه خودرو گزارش زیر را بخوانید.

براساس اطلاعیه سامانه یکپارچه خودرو قرار شده نوع جدیدی از نحوه عرضه خودرو در سامانه انجام شود تا در آن خودروساز علاوه بر فروش محصولات جدید مازاد تولیدات خود را نیز در سامانه یکپارچه بارگذاری کند.

 

بر همین اساس قرار است به زودی در دور جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت های خودروساز محصولات جدید خود را بفروش برسانند. البته باید این نکته را مورد توجه قرار داد که تعدادی از این محصولات جدید پیش از قیمت گذاری به فروش رسیده و خودروساز موظف شد بعد از ایفای تعهد در این محصولات مازاد را در سامانه یکپارچه به فروش برساند.

 

در مرحله قبلی فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو که از دوشنبه ۲۴ تا پنج شنبه ۲۷ مهرماه انجام شد متقاضیان با مراجعه به سایت ۹ محصول شرکت های مدیران خودرو، کرمان موتور، خودروسازی ایلیا و سانیار موتور را انتخاب و ثبت نام کردند

سامانه یکپارچه خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: