قیمت دلار | پیش بینی بازار دلار

اخبار اقتصادی| قیمت دلار جهانی کاهشی شد | پیش بینی قیمت دلار در سال ۲۰۲۴

اخبار اقتصادی| قیمت دلار جهانی کاهشی شد | پیش بینی قیمت دلار در سال ۲۰۲۴
کدخبر : 587210

آخرین تغییرات نرخ ارز را در این گزارش ببینید.

به گزارش شما و اقتصاد: قیمت دلار در جریان جو منطقه در حال نوسان است. قیمت دلار و ارز های دیگر امروزبا تغییراتی همراه بودند.قیمت دلار امروز افزایش داشت.جزییات قیمت دلار جهانی را در این بررسی بخوانید.

دلار در افتتاحیه معاملات روز دوشنبه (۱۳ نوامبر) در بورس مسکو به ۹۲.۱۹ روبل رسید و یورو بدون تغییر در ۹۸.۵۵ روبل باقی ماند.

 

بازار ارز به معنای تبادل فرایند خرید و فروش ارزهای مختلف در یک بازار است. در این بازار، ارزهای مختلفی مانند دلار، یورو، پوند، ین، دینار و ... با قیمت های مختلف خرید و فروخته می شوند. این بازار اغلب در بورس های مختلف و یا در صرافی های ارز یافت می شود که شخص برای تبدیل یک ارز به ارز دیگر به این مکان مراجعه می کند.

 

قیمت دلار در برابر روبل کاهش یافت، یورو بدون تغییر باقی ماند و نرخ مبادله یوان ۳.۹ کوپک افزایش یافت و به ۱۲.۶۵ روبل رسید.

 

نتایج نظرسنجی کنونی نشان داد که تنها یک چهارم مردم روسیه به اخبار ارز و کمتر از یک سوم به نرخ دلار علاقه‌مند هستند. در این نظرسنجی آمده است که در حال حاضر، ۲۶ درصد از مردم روسیه به نرخ مبادله دلار علاقه‌مند هستند که در مقابل میزان ۲۴ درصد یورو قرار دارد.

 

مردان بیشتر از زنان به اخبار ارزی علاقه دارند. روس‌های زیر ۳۵ سال بیشتر از افراد بالای ۳۵ سال اخبار ارز را بررسی می‌کنند و افرادی که بیش از ۸۰ هزار روبل (۸۶۶.۳۵ دلار) در ماه درآمد دارند بیشتر از کسانی که درآمد کمتری دارند، به این حوزه علاقه‌مند هستند.

 

مردم انتظار دارند که در ۹ ژانویه ۲۰۲۴، اولین روز کاری سال، دلار به ارزش ۱۰۳.۴۶ روبل و یورو به ارزش ۱۱۲.۷۵ روبل باشد.

 

پیش‌بینی‌ها بیش از آنکه تحت تاثیر ضعف فعلی دلار و یورو باشد، تحت‌تاثیر افزایش قیمت سهام در ماه اکتبر بود. در این نظرسنجی که از سوم تا دهم ماه نوامبر انجام شد، ۱۶۰۰ نفر از افراد فعال اقتصادی از ۳۶۳ بخش کشور روسیه شرکت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: