یارانه | واریز یارانه

اخبار اقتصادی | یارانه این خانواده‌ها نصف شد!

اخبار اقتصادی | یارانه این خانواده‌ها نصف شد!
کدخبر : 587235

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سرپرستان خانواری که وام اربعین را دریافت کرده‌اند، اقساط این تسهیلات از حسابشان کسر خواهد شد.

به گزارش شما واقتصاد : یارانه مبلغی است که تولت ماهانه برای کمک به معیشت مردم واریز میکند.مبلغ یارانه بر طبق دهک بندی ها متفاوت است.و دهک های کم یارانه بیشتری دریافت میکنند.برای افزایش یارانه میتوان از طرح کالابرگ استفاده کرد که ازین رو به ازای هر نفر ۱۲۰ هزار تومان بیشتر یارانه دریافت میکنید. سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سرپرستان خانواری که وام اربعین را دریافت کرده‌اند، اقساط این تسهیلات از حسابشان کسر خواهد شد.

همچنین در صورتی که سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام کرده باشند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آنها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

در این اطلاعیه آمده است، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی‌که جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: