مصطفی راغب

مصطفی راغب خواننده مشهور حنجره خود را بیمه کرد | سنگ تمام مدیر صندوق هنر برای راغب

مصطفی راغب خواننده مشهور حنجره خود را بیمه کرد | سنگ تمام مدیر صندوق هنر برای راغب
کدخبر : 589738

حنجره و صدای مصطفی راغب با پیشنهاد و پیگیری صندوق اعتباری هنر بیمه شد.

به گزارش شماواقتصاد: مدیرعامل یک شرکت بیمه با اعلام این خبر و اشاره به جزییات آن گفت: یکی از مواردی که احتمال مخاطره و آسیب پذیری در قشر هنرمندان به ویژه اهالی موسیقی ایجاد می‌کند، موضوع حنجره و صدای آنهاست؛ ممکن است در این خصوص مشکلی برای هنرمندان این عرصه به وجود نیاید اما این مخاطره همواره متوجه هنرمندان موسیقی و به ویژه خوانندگان خواهد بود.

 

مصطفی راغب

او ادامه داد: با پیگیری سید مجید پوراحمدی، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر برای بیمه کردن حنجره هنرمندان و با بررسی‌های به عمل آمده این مهم نیز در قالب محصولات خدمات بیمه شرکت ما تعریف و برای اولین بار همزمان با جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت، حنجره آقای مصطفی راغب بیمه شد. در صورت بیماری یا حادثه‌ای که منجر به آسیب‌دیدگی یا از دست دادن صدای این خواننده محبوب کشور شود،‌ بیمه نسبت به جبران خسارت تا سقف ۱۵ میلیارد ریال اقدام می‌کند.

 

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز با اشاره به اهمیت بیمه اعضای بدن هنرمندان گفت: یکی از مهمترین اهداف صندوق اعتباری هنر کاهش دغدغه های فعالان حوزه فرهنگ و هنر است. از این رو صندوق اعتباری هنر با توجه به نیازهای اعضای تحت پوشش تلاش می کند نسبت به توسعه کمی و کیفی خدمات خود اقدام کند.

پوراحمدی در ادامه افزود: یکی از مهمترین حمایت‌های صندوق اعتباری هنر ارائه خدمات بیمه‌ای است. طی تفاهم‌نامه‌ای که سال گذشته با یک شرکت بیمه منقعد شد، صدور بیمه نامه‌های مختلف با تخفیف ویژه بیمه‌ای برای اصحاب فرهنگ و هنر به عنوان یکی از مفاد مهم درنظر گرفته شد. از آنجا که اعضای بدن اصحاب فرهنگ و هنر نقش مهمی در تولید آثار آنان دارد و این عضو خاص در معرض آسیب بیشتری قرار دارد، طی هماهنگی با بیمه دانا موضوع بیمه اعضای بدن هنرمندان مطرح شد تا یکی از دغدغه‌های مهم جامعه فرهنگ و هنر را در صورت حادثه یا بیماری کاهش دهیم.

مشاور وزیر فرهنگ در پایان  تاکید کرد: اصحاب فرهنگ و هنر یکی از بزرگترین سرمایه کشور هستند و صیانت از آنان رسالت همه ماست. تمام تلاش ما این است که با کاهش دغدغه های فعالان حوزه فرهنگ و هنر فعالیت آنان تداوم یابد.

مصطفی راغب نیز در این مراسم ضمن تشکر از مدیران بیمه دانا و صندوق اعتباری هنر گفت: صدای ما متعلق به مردم است و هر آنچه که داریم از هواداران و مردم نازنین کشور داریم. امیدوارم این حنجره برای مردم بماند. هرکدام از ما در طول زندگی رسالتی داریم و این رسالت را خدا بر دوش ما نهاده است. امیدوارم به نحو احسن از آن استفاده کنیم. این صدا و حنجره برای مردم است، امیدوارم همیشه باعث شادی این مردم نازنین شوم.

 

منبع: شما نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: