فرزندان بازنشستگان | بازنشستگان

سورپرایز دولت برای فرزندان بازنشستگان| پرداخت وام ازدواج به این بازنشستگان

سورپرایز دولت برای فرزندان بازنشستگان| پرداخت وام ازدواج به این بازنشستگان
کدخبر : 591096

در خصوص پرداخت ۲هزار فقره وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵میلیون تومان، به اطلاع می رساند که متقاضیان این تسهیلات، براساس «مجموع وام های دریافتی از سایر تسهیلات صندوق» و «میزان حقوق دریافتی» اولویت بندی شده اند. اداره کل فرهنگی و اجتماعی این صندوق […]

به گزارش شما و اقتصاد: از صندوق بازنشستگی کشور، در خصوص پرداخت ۲هزار فقره وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵میلیون تومان، به اطلاع می رساند که متقاضیان این تسهیلات، براساس «مجموع وام های دریافتی از سایر تسهیلات صندوق» و «میزان حقوق دریافتی» اولویت بندی شده اند.

اداره کل فرهنگی و اجتماعی این صندوق در پاسخ به سوالات بازنشستگان عزیز اعلام کرد: وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شامل فرزندانی است که عقدنامه آنها در بازه زمانی اول فروردین ماه ۱۳۹۸ (۱۳۹۸/۱/۱) تاکنون ثبت شده و حداقل یک بار در درگاه خدمات الکترونیکی صندوق ثبت نام کرده باشند.

پس از احراز شرایط دوره زمانی عقدنامه فرزند بازنشسته متقاضی، واجدین شرایط براساس مجموع وام های دریافتی از سایر تسهیلات این صندوق و میزان حقوق دریافتی (از کمترین حقوق به بیشترین حقوق) اولویت بندی شده اند.

برهمین اساس، پس از تامین اعتبار ازسوی بانک عامل، این تسهیلات به تدریج طی ماه های آتی به حساب حقوقی متقاضیان واجد شرایط واریز خواهد شد.

گفتنی است، پس از پیگیری های انجام شده برای آغاز فرآیند پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان، تعداد ۲هزار فقره تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به مبلغ ۳۵ میلیون تومان در «نوبت اول» پرداخت شد و نوبت های بعدی در ماه های آتی پرداخت خواهد شد.

این تسهیلات با کارمزد سالانه ۴درصد و اقساط ۳۶ ماهه به حساب بازنشستگان واجد شرایط واریز می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۷ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر:

 • مهراله ریکی
  0

  سلام وعرض ادب
  بازنشسته کشوری هستم پنج فرزند متاهل دارم وثبت نام هم کردم وهیچ وامی به من تعلق نگرفته تمام شرایط راهم دارا هستم آیااین وام به کسانیکه که پارتی دارند فقط پرداخت میشود یاخیر؟

 • فرهاد
  0

  بازنشستگان تامین اجتماعی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟