پرسپولیس | برانکو

فاصله برانکو تا پرسپولیس یک زن است | جنجال‌های تازه علیه پرفسور

فاصله برانکو تا پرسپولیس یک زن  است  |  جنجال‌های تازه علیه پرفسور
کدخبر : 591327

شنیده‌ها حاکی از آن است که همسر برانکو ایوانکوویچ مخالف بازگشت این مربی به تیم پرسپولیس است.

به گزارش شما و اقتصاد، پرسپولیس یکی از باشگاه‌های قدمت‌دار  فوتبال ایران است. در سال‌های گذشته پرسپولیس با برانکو  توانست  به دوران  اوج خود برسد.  میراث پرسپولیس  برانکو به  یحیی گل محمدی رسید.

با اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از جدایی یحیی گل محمدی از این تیم، رزومه ۱۰ مربی برای نشستن روی نیمکت سرخ پوشان درحال بررسی است و قرار است طی چند روز آینده سرمربی جدید پرسپولیس مشخص شود.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران که در حال حاضر هدایت عمان را برعهده دارد، جدی‌ترین گزینه سرمربیگری پرسپولیس است و اگر دو طرف به توافق برسند، شاهد بازگشت این مربی پرافتخار به پرسپولیس خواهیم بود.

پرسپولیس برای مالیات برانکو هنوز بدهی دارد و در صورتی که مدیران این باشگاه بخواهند برانکو را برگردانند ابتدا باید مالیات او را پرداخت کنند. به غیر از مسئله مالیات، برانکو درگیر جام ملت‌های آسیا است و تا زمانیکه عمان در این رقابت‌ها باقی بماند، نمی‌تواند هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد.

اما مشکل اصلی برانکو برای بازگشت به پرسپولیس چیز دیگری است. شنیده‌های ما حاکی از آن است که همسر برانکو به شدت مخالف بازگشت او به فوتبال ایران است. همسر برانکو معتقد است او در سال‌های اخیر همیشه از خانواده‌اش دور بوده و حالا وقت این است که برانکو در کنار آن‌ها وقت بگذراند. او اصلا دوست ندارد همسرش در ایران و سایر کشورهای آسیایی کار کند و علاقه‌مند است که برانکو یا به کرواسی برگردد و یا اینکه در یکی از کشورهای اروپایی مشغول به کار شود.

حال باید دید که برانکو از پس همسرش برمی‌آید و می‌تواند مانع از پرسپولیسی شدن او شود و یا اینکه شرایط طور دیگری رقم خواهد خورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: