کریم بنزما

علاقه دو طرفه | رابطه منچستر یونایتد و کریم بنزما چه خواهد شد؟

علاقه دو طرفه | رابطه منچستر یونایتد و کریم بنزما چه خواهد شد؟
کدخبر : 592015

احتمال انتقال کریم بنزما به منچستر یونایتد وجود دارد.

به گزارش شما و اقتصاد، کریم بنزما یک فوتبالیست است. کریم بنزما سال‌ها در رئال مادرید درخشید. کریم بنزما در پست مهاجم بازی می‌کند. کریم بنزما فرانسوی است. کریم بنزما مسلمان است.

باشگاه منچستریونایتد که پس از تصاحب ۲۵ درصدی سهامش توسط گروه سرمایه‌گذاری INEOS، ظاهراً برنامه خاصی برای نقل‌وانتقالات زمستانی و البته تابستان پیش‌رو دارد. بر اساس گزارش روزنانه «استاندارد» انگلیس؛ این باشگاه در حال حاضر مذاکراتی را با رافائل واران و مدیر برنامه‌های این بازیکن برای تمدید قرارداد این بازیکن آغاز کرده، این در حالی است که قرارداد این مدافع فرانسوی پس از اینکه باشگاه تصمیم گرفت در تابستان اخیر بند تمدید یکساله او را فعال نکند، در پایان فصل جاری منقضی می‌شود.

در ادامه این گزارش آمده است؛ منچستریونایتد نسبت به جذب مایکل اولیسه از کریستال‌پالاس علاقه‌مند است و برای جذب این بال راست انگلیسی حتی حاضر است آرون وان‌بیساکا را با این بازیکن معاوضه کند. اولیسه ۲۲ ساله این فصل در ۹ بازی برای عقاب‌های لندن به میدان رفته و آمار ۵ گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

اریک تن‌هاخ با وجود اینکه تیمش در فصل جاری فراز و نشیب‌هایی داشته، همچنان بر نقل‌وانتقالات باشگاه، چه برای پنجره زمستانی جاری و چه برای تابستان آینده، کنترل خواهد داشت و حضور گروه سرمایه‌گذاری INEOS و سِرجیم رتکلیف در این باشگاه تغییری در حوزه اختیارات او ایجاد نخواهد کرد.

اولویت این باشگاه لیگ برتری زیرنظر سِرجیم رتکلیف جذب یک مهاجم در کلاس جهانی و در سطح هری کین است. منچستریونایتد همچنین جذب یک هافبک نفوذی، یک مدافع میانی و یک دفاع راست را مدنظر دارد. آنها برای پست دفاع میانی هم، جارد برانتویت از اورتون و ژان کلیر تودیبیو از نیس را مدنظر دارند.

در روزهای اخیر شایعه شده بود که باشگاه منچستریونایتد به دنبال قرض گرفتن کریم بنزما با قراردادی ۶ ماهه از االاتحاد عربستان است، اما حالا شبکه رادیویی « talkSPORT» انگلیس خبر می‌دهد که منچستریونایتد اقدامی برای جذب قرضی بنزمای ۳۶ ساله انجام نخواهد داد و برنامه‌ای برای به خدمت گرفتن این مهاجم فرانسوی ندارد.

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: