امین رضا چلبیانلو

بیوگرافی دکتر چلبیانلو

بیوگرافی دکتر چلبیانلو
کدخبر : 592362

امین‌رضا چلبیانلو دارای مدرک فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت از آمریکا و عضو انجمن‌های ایمپلنتولوژی آمریکا و جراحان دندانپزشک اروپا است.

به گزارش شما و اقتصاد: بر اساس وبسایت امین‌رضا چلبیانلو، او دارای مدرک فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت از آمریکا و عضو انجمن‌های ایمپلنتولوژی آمریکا و جراحان دندانپزشک اروپا است و برنده جایزه برند سال ۲۰۲۱ خاورمیانه و شمال آفریقا از دانشگاه زوریخ سوییس شده است. همچنین به عنوان کارشناس دندانپزشک در صدا و سیما حضور داشته است.

امین رضا چلبیانلو

اولین تهیه کننده سینمای ایران که پزشک است را بشناسید

دکتر امین رضا چلبیانلو ، جراح دندانپزشک رسانه ای و تهیه کننده سینما، متولد ۲۰ مرداد ماه ۱۳۶۲ از شهر تبریز است، دوران تحصیل خود را از شهر تهران شروع کرد و وارد دبیرستان البرز تهران شد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی در تهران و اروپا راهی انگلستان و کانادا و پس از اتمام دوره های تخصصی و‌تکمیلی به ایران بازگشت و به کار آفرینی مشغول شد.

او همچنین دارای مدرک فلوشیپ و مسترشیپ جراحی پیشرفته ایمپلنت از امریکا و عضو انجمن ایمپلنتولوژی امریکا است چهره رسانه ای و کارشناس مسایل پزشکی در ایران است. 

تهیه کننده فیلم های اب، اتش ،باد و خاک و فیلم سینمایی چهار می باشد او اولین پزشک تهیهه کننده سینمای ایران است . مولف کتب تخصصی در رشته دندانپزشکی نیز بود و مدیر و موسس بزرگترین کلینیک دندانپزشکی خصوصی تهران است.

دکتر امین رضا چلبیانلو (دکتر امین چلبی) جراح دندانپزشک معروف و ایمپلنتولوژیست و تهیه کننده سینما و مدیر و‌ موسس  کلینیک دندانپزشکی و کارشناس مدیا و تلویزیون برنده جایزه پرسنال برند برتر خاورمیانه و شمال آفریقا در سال ۲۰۲۱ گردید این جایزه توسط دانشگاه زوریخ و‌توسط سه نخست وزیر اسبق کشورهای ایتالیا، بلژیک و سوئد به ایشان تقدیم شد.

امین رضا چلبیانلو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: