تیم ملی ایران

حاج صفی گلایه کرد | کاپیتان تیم ملی ایران انتقادها را نمی‌پذیرد

حاج صفی گلایه کرد | کاپیتان تیم ملی ایران انتقادها را نمی‌پذیرد
کدخبر : 592580

احسان حاج صفی در نشست خبری پیش از بازی با امارات حاضر شد.

به گزارش شما و اقتصاد، تیم ملی ایران یکی از مدعیان جام ملت‌های آسیا است. تیم ملی ایران عازم قطر شده است. تیم ملی ایران در بازی نخست جام ملت‌ها در مقابل فلسطین قرار گرفت. تیم ملی ایران در نخستین بازی توانست با ۴ گل پیروز شود. ستاره‌های بسیاری در تیم ملی ایران بازی می‌کنند.

احسان حاج‌صفی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل امارات اظهار کرد: با تیم خوب امارات بازی داریم. قطعا نقاط ضعف و قوتشان را آنالیز می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم از نقاط ضعف‌شان به‌خوبی استفاده کنیم و پیروز شویم. امیدوارم فردا بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم، هواداران از بازی لذت ببرند و سه امتیاز را هم کسب کنیم.

وی ادامه داد: نسبت به بازی قبلی یک‌سری کم‌لطفی‌هایی شده است. خودمان هم قبول داریم در ضربات آخر کم‌دقت بودیم. نزدیک ۷۰ درصد مالکیت توپ داشتیم، شرایطمان خیلی خوب بود اما کم‌دقت بودیم. ۱۶ شوت به سمت دروازه داشتیم و این کار آسانی نبود اما کم‌لطفی‌هایی شده است. شرایط تیم نسبت به بازی قبلی خوب بود اما سعی می‌کنیم برای بازی فردا بهتر باشیم و بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

حاج‌صفی درباره اینکه تعداد پاس‌های کلیدی خوبی داشته و به نظر می‌رسد آمادگی مناسبی دارد، گفت: هیچکس به فکر عملکرد فردی نیست. ما یک تیم هستیم و خدا را شکر ۲۶ بازیکن آماده داریم. کسی به آقای گلی، کلین‌شیت یا پاس بیشتر فکر نمی‌کند. ما فقط به تنها هدف‌مان که موفقیت تیم است، فکر می‌کنیم. تا الان دو فینال را پشت سر گذاشته‌ایم و فردا برای فینال بعدی می‌رویم امیدوارم در آخر به هدفمان برسیم‌.

منبع: شفقنا ورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: